1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Justin Bieber, Hailey Bieber’a Kötü Mü Davranıyor?

Justin Bieber, Hailey Bieber’a Kötü Mü Davranıyor?
0

- Advertisement -

[ad_1]

Justin Bieber, Hailey Bieber'a kötü mü davranıyor?

- Advertisement -

Hailey Bieber eşi Justin Bieber’ın kendisine kötü davrandığı söylentileri hakkında konuştu.

6Gvta8k5FkuoDESi3Zqcbw
Hailey Bieber, kocası Justin Bieber ile ilişkisini çevreleyen, ona kötü muamele ettiği yönündeki ısrarlı söylenti de dahil olmak üzere çeşitli konulara açıklık getirdi. 24 yaşındaki model, podcast 4D With Demi Lovato’da yaptığı konuşmada eşinin kendisini her gün özel hissettirdiğini vurguladı.
Hailey Bieber “Bence en büyük şeylerden biri, her şeyin ardındaki gerçeği bilmek zorunda olman. Biliyor musun, benim hakkımda, onun hakkında, birlikte bizim hakkımızda dolaşan çok fazla anlatı var” dedi.
R0EIPloAUKC64Op luQ A
Bieber “çevreta dolaşan, ‘Justin ona iyi davranmıyor ve ona kötü davranıyor’ gibi büyük bir balon var ve bu gerçekten çok uzak ve tam tersi” ifadelerini kullandı.
jNreyvV Jpk69OZ 1lM3NtA
24 yaşındaki model “Bana son derece saygılı, beni her gün özel hissettiren biriyle birlikte olduğumu söylediğim için gerçekten çok şanslıyım. Çevremizde bizi şahsen tanıyan herkes aynı şeyi söylerdi” diye konuştu.
VS idUp6H0 FGcH0YFSPBw
Hailey ilaveten, Justin’in evlilikleri hakkında olumsuz spekülasyonlardan bunaldığını hissettiğinde ona güven verdiğini ve rahatlattığını da söyledi.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap