1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Jeep Wranger 80. Yıl Özel Versiyonu İçin Türkiye Fiyatları Açıklandı

Jeep Wranger 80. Yıl Özel Versiyonu İçin Türkiye Fiyatları Açıklandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Jeep Wranger 80. sene özel versiyonu için Türkiye fiyatları açıklandı

Bu yıl 80’inci yaş gününü kutlayan markanın ikonik modeli Jeep Wrangler’ın “80’inci sene” özel seri versiyonu için Türkiye fiyatları açıklandı.

hürlük, tutku ve macera severlerin ortak noktası Jeep, Wrangler’ın 80’inci yıl özel versiyonunu Türkiye yollarıyla buluşturdu. 80 yaşındaki markanın tarihindeki en önemli ve ikonik modellerinden biri olan; Willys’den devraldığı mirası 4X4 performansı ve ileri teknolojiyle birleştiren Wrangler’ın 80’inci yıl özel versiyonu; ülkemizde 2.0 litrelik 272 HP’lik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonu, üst düzey 4×4 yeteneği ve kapsamlı güvenlik donanımlarıyla satışa sunuldu.

Wrangler’in 80’inci yıl özel versiyonu; alışılagelen maskülen tasarımına eklenen 80’inci yıl vurguları ve sahip olduğu güvenli sürüş yardımcılarının yanı sıra sunduğu teknolojilerle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Jeep Wranger ve dikkat çeken özellikleri

İkonik tasarım özellikleri ve arazi kabiliyeti ile efsanevi Jeep ruhuna sadık kalan Wrangler’ın özel versiyonunun iç mekânında Jeep’in diğer 80 sene versiyonlarında olduğu gibi granit kristal ayrıntılar ile zenginleştirilen “80 sene” logosu dikkat çekiyor. dahil mekânda tungsten dikişli ve özel logolu deri koltuklar, modelin bu özel versiyonuna özel siyah ön konsol yer alıyor. Sürücüsüne konforlu bir yolculuk sunan Wrangler’ın iç mekânında ilaveten, özel ısıtmalı deri koltuklar ve direksiyon simidi, çift bölgeli otomatik klima sistemi, Premium LED iç aydınlatma ve kapı panelleri bulunuyor. beden rengi 3 parçalı açılabilir hard top tavan ve gövde rengi çamurluklar, 18 inç granit gri alaşımlı jantları ile göz dolduruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wrangler’ın 80’inci sene hususi versiyonu; içehreptif Hız Sabitleme Sistemi, Kör Nokta ikaz Sistemi, Gelişmiş Fren Destekli Önden Çarpışma ikaz ve tedbire Sistemi, uslı Hız uçurumdımcısı, Ön Park Sensörleri ve Off-Road Kamerası gibi gelişmiş güvenlik donanımları ve sürüş destekleyici sistemleri bir arada sunuyor.

hususi versiyon ilaveten 8,4 inçlik dokunmatik ekranlı UconnectTM bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay ve Android Auto ile akıllı telefon entegrasyonu gibi özellikleri ile kabin içindeki teknolojik gereksinimleri kusursuz sağlıyor. Model 1.993.950 TL’lik anahtar teslim satış fiyatına sahip.

alakanizi çekebilir

T-Roc R[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap