1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Jahrein ve Rekkitz Yayın Yapacağı Yeni Platform Nimo TV oldu

Moparism, Adal, Jahrein ve Purplebixi adlı kullanıcılar bundan sonra yayın hayatlarına Nimo Tv’de devam edecek.

Jahrein ve Rekkitz Yayın Yapacağı Yeni Platform Nimo TV oldu
+ - 0

- Advertisement -

Son zamanlarda oyun piyasasının yarısına hakim olan Tencent’e ait olan canlı yayın platformu Nimo TV popülerliğini arttırmıştı. Jahrein ve Rekkitz ekibi yayın yapacağı platform bugün yapılan açıklama ile birlikte Nimo TV olduğu duyruldu.

- Advertisement -

Twitch ile rakip olan Nimo TV, Twitch’in popüler 4 yayıncısını kendi platformuna geçtiğini duyurdu. Nimo TV Türkiye Twitter hesabından yapılan duyurunun ardından yayıncılar da Nimo Tv’ye geçişleri hakkında paylaşım yaptı.

jahrein ve rekkitz ekibinin yayin yapacagi yeni platform
Jahrein Nimo TV’de yayın yapacak.

 

Geçtiğimiz aylarda Twitch üzerinde kara para aklama ve dolandırıcılık olayları tüm dünyada yankı uyandırmıştı. Bu olaylardan sonra Jahrein, Twitch platformundan ayrılacağını duyurmuştu. Hangi platforma geçiş yapacağı bilinmeyen Jahrein, bugün Nimo TV’de yayın yapacağını açıkladı.

Nimo TV’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla duyurulduğu üzere; Moparism, Adal, Jahrein ve Purplebixi adlı kullanıcılar bundan sonra yayın hayatlarına Nimo Tv’de devam edecek.

Nimo TV’nin resmi duyurusuyla aynı saatte Purplebixi kullanıcı adıyla tanınan yayıncı da Bahadır Telci de Twitter hesabından “Çok bekledik, düşündük sonunda hem rahat yayın yapabileceğimiz, hem fikirlerimize önem verip bu doğrultuda değişiklik yapan bir platformda yayınlarımızı yapmaya karar verdik.” şeklinde paylaşımıyla diğer yayıncılarla birlikte Nimo TV’ye geçtiklerini açıkladı. Jahrein de yine aynı zamanlarda yaptığı son Twitch yayınında Nivo Tv’ye geçeceğini açıkladı.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap