1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Jagged Alliance 3 oyunundan fragman geldi!

Jagged Alliance 3 oyunundan fragman geldi!
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

THQ, Jagged kırmızıliance 3 oyununun gelişim sürecinde olduğunu onayladı. Henüz tahmini bir çıkış tarihi verilmedi. nihayet Tropico oyunlarının arkasında yer alan geliştirici Haemimont Games serinin yakında PC platformuna geleceğini açıkladı. Bunun üzerine de bir tanıtım fragmanını oyunun hayranlarına sundu.


GTA 5 sistem gereksinimleri neler?

GTA 5 sistem gereksinimleri neler?

GTA 5 adlı oyunun minimum ve tavsiyelen sistem gereksinimleri veya kaç GB olduğu önemli bir ayrıntı. İşte GTA 5 sistem gereksinimleri…

Jagged kırmızıliance 3 oyununun gelişim süreci işliyor

THQ Nordic bir basın açıklaması yaptı. Bu sırada, “Hayranlar strateji franchise’ı Jagged kırmızıliance‘ın üçüncü yapımını görmek için onlarca yıldır bekliyor. Tropico serisi, Surviving Mars, Victor Vran ve diğer birçok oyundaki çalışmalarıyla tanınan Haemimont Games‘in strateji oyunu uzmanları sonunda sevilen serinin yeni bir oyununu ortaya çıkarmaya hazır.” yorumlarında bulundu.

SDNShiftdelete.net

reyunda kayıp başkanı bulup düzeni sağlayacağız

Yapım, zengin doğal kaynaklara ve derin siyasi bölünmelere sahip Grand Chien ülkesinde geçiyor. Bu noktada oyuncuların görevi Lejyon‘un düşman diktasını dağıtarak hepsi kendine özgü kişilik özelliklerini barındıran devasa bir paralı asker ordusuyla kayıp başkanı bulup düzeni yeniden sağlamak.

THQ bir basın bülteninde, “Jagged kırmızıliance 3 taktiksel olarak derin, sıra tabanlı dövüş, bölgeler üzerinde kontrol kazanmak, yerel güçleri eğitmek ve paralı askerlerden seçilen birden fazla manga oluşturmak gibi stratejik unsurları bünyesinde barındırıyor.” dedi.

jagged-alliance-3-oyunundan-fragman-geldi

Yapım paralı askerler için özel avantajlar veya seviye yükselmesi gibi RPG öğelerine sahip olacak. Bunun yanı sıra oyun içerisinde cephanelik ve silah yağmalayabiliyorsunuz.

Sizler Jagged kırmızıliance 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletmeyi ihmal etmeyin!

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap