1. Ana Sayfa
  2. Haberler

İstanbul Senin Uygulaması Özellikleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı'nın hazırlamış olduğu "İstanbul Senin" uygulaması kullanıma sunuldu.

İstanbul Senin Uygulaması Özellikleri
0

- Advertisement -

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’nın hazırlamış olduğu İstanbul Senin uygulaması özellikleri nedir? İstanbul halkına özel olarak hazırlanan uygulama İstanbullulara ne gibi faydalar sağlayacak?

- Advertisement -

Teknolojinin gelişmesi ile belediyeler yeni dönem başlatıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başlanlığı’nın hazırlamış olduğu “İstanbul Senin” uygulaması ücretsiz olarak Android ve iOS için kullanıma sunuldu. İstanbul Senin uygulamasının resmi tanıtımı ise bugün yapıldı.

resim 2021 11 18 123712

İstanbul Senin Uygulaması Nedir?

Resmi tanıtımda şu cümle ile tanıtımı yapıldı. “İstanbul halkının ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlere kolayca ulaşabileceği yeni nesil bir akıllı şehir uygulamasıdır.”

İstanbul Senin Uygulamasının Özellikleri?

İstanbul Senin uygulamasının özellikleri ile şehir hakkındaki tüm gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda istek, şikayet ve görüşlerinizi anında uygulama üzerinden aktarabiliyorsunuz. Uygulamada tüm hizmetlere anında ulaşabiliyorsunuz. Herkesin ücretsiz indirip, güvenle ve kolaylıkla kullanabileceği İstanbul Senin’de ulaşımdan fatura ödemelerine, alışverişten finansal hizmetlere kadar birçok çözüm bir arada yer alacak ve vatandaşların tek yerden ihtiyaç duyabileceği tüm alanlarda fayda elde etmesi sağlanacak. Uygulama aynı zamanda şehir içindeki yardımlaşma, dayanışmayı arttırmak amaçlanıyor.

Uygulamanın zaman içerisinde daha fazla özelliklere güncellenebileceği söylendi.

 

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap