1. Ana Sayfa
  2. Oyun

İptal edilen Örümcek Adam oyunu yıllar sonra ortaya çıktı

İptal edilen Örümcek Adam oyunu yıllar sonra ortaya çıktı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Tobey Maguire imzalı Örümcek içehrem film serisi 2002 yılında hayata geçti. Toplamda üç filmlik bir arşiv yaratan yönetmen Sam Raimi, 2007’de çıkan son filmle efsaneye son noktayı koydu. lakin ekibin, dördüncü bir Spider-Man filmi çekmek için hazırlandığı biliniyordu.

2011’de vizyona girmesi planlanan Örümcek içehrem 4, elbette ki hiçbir zaman hayata geçmedi. Ancak yine de şirket, henüz pre-production (üretim öncesi) aşamasında olan filme özel bir video oyunu tasarlamaya başlamıştı bile. Radical Entertainment tarafından geliştirilen oyundan ilk kayda değer görüntüler, yıllar sonra karşımıza çıktı.


Spider-Man: No Way Home fragmanı interneti yıktı!

Spider-Man: No Way Home fragmanı interneti yıktı!

Yeni Spider-Man filminin fragmanı internete bomba etkisi yarattı. Merakla beklenen yapıma olan ilgi, videoya rekor kırdırttı.

Örümcek içehrem 4 oyunu nasıl görünüyordu?

Obscure Gamers adlı YouTube kanalı, gizemli Örümcek içehrem oyunu için 18 dakikalık bir video paylaştı. kafalıktan da anladığımız üzere, geliştirme aşaması tamamlanamayan yapımın hiçbir zaman ismi de belli olmamış. Tıpkı film gibi oyun da kötü bir kadere sahip olarak rafa kaldırılmış.

SDNShiftdelete.net

İptal edilen Spider-Man 4 oyunu PlayStation 3, Xbox 360, PC, Wii ve Nintendo DS platformlarında yayınlanacaktı. reyunun çıkış tarihi ise film ile aynı anda, yani Mayıs 2011’de gerçekleşecekti. doğal ki de nihayety ve Columbia Pictures arasında anlaşmazlıklar yaşanana dek…

İki şirket yıllar sonra The fakatzing Spider için yeniden bir araya gelse de Tobey Maguire’ın Örümcek içehrem kostümüyle karşımıza çıktı seri hiçbir zaman geri dönmedi. Filmde olduğu gibi, şirketler böyle bir oyunun çıkmasına da gerek olmadığı kanaatsine girdi.

Peki ya siz Örümcek içehrem 4 oyunu ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yukarıdaki videoya göz atarak oyunla ilgili görüşlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap