1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

iPhone 13 Pro serisi ile sevilen bir renk seçeneği geriye geliyor

iPhone 13 Pro serisi ile sevilen bir renk seçeneği geriye geliyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -iPhone 13

Teknoloji devi Apple, uzun zamandır üst seviye iPhone modelleri için Rose Gold rengini sunmuyor. İşte bu durum iPhone 13 Pro serisi ile değişebilir.

Şu an iPhone 12 ve 12 mini modelleri beyaz, siyah, mavi, yeşil, mor ve kırmızı renklerde alınabiliyor. iPhone 12 Pro ve 12 Pro Max modelleri ise grafit, gümüş, altın ve pasifik mavisi renklerinde elde edilebiliyor.

nihayet yapılan sızıntılara göre iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max modellerinde ise Sunset Gold ve Rose Gold isimli iki yeni altın renk seçeneği sunulacak gibi görünüyor. LetsGoDigital’in yukarıdaki tasarımda görselleştirdiği renkler, bazılarının çok hoşuna gidecek izlenimi oluşturuyor.

Burada en çok dikkat çeken Rose Gold oluyor çünkü bu rengi uzun zamandır isteyenler bulunuyor. Bu rengi özellikle kadınlar çok seviyor ve Pro modeller için Sunset Gold ile Rose Gold yanında, siyah veya gri ve gümüş veya beyaz renklerin sunulması da bekleniyor.

Apple’ın esas geniş çaplı renk skalasını ise yine Pro olmayan telefonlar yani iPhone 13 ve 13 mini için hazırladığı düşünülüyor. O telefonlarda en az beş farklı renk bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 ailesini gücünü A15 Bionic isimli işlemci verecek

Telefonların kusursuz olarak hepsinde A15 Bionic işlemci olacak. Bu işlemci yerini alacağı A14 Bionic ile benzer olarak 5 nm üretim sürecinden çıkacak.

Burada TSMC’nin yeni nesil bir 5 nm üretim sistemi (N5P) kullanılacak. Bu sayede A15 Bionic ile A14 Bionic arasında bir performans farkı oluşacak fakat bu fark çok düşük olacak.

A14 Bionic gibi A15 Bionic işlemcinin de iki adet verimlilik ve dört adet yüksek performans odaklı toplam altı çekirdekli bir kuruluma sahip olacağı belirtiliyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap