1. Ana Sayfa
  2. Genel

Instagram hesap büyütme teknikleri – 2021

Instagram hesap büyütme teknikleri – 2021
1

- Advertisement -

Instagram’da kişisel veya işletme hesabınızı geliştirmek istiyorsanız baya bir şey yapmanız gerekiyor. Yapmanız gerekenlerden ilki Instagram hesap büyütme tekniklerini uygulamak. Çünkü Instagram’da milyonlarca hesap var ve bu hesapların arasından sıyrılmak için de bazı teknikleri uygulamanız lazım. Eğer teknikleri öğrenmeye hazırsanız başlayalım;

- Advertisement -

Instagram hesap büyütme teknikleri

Instagram hesap buyutme teknikleri
instagram hesap büyütme teknikleri

Kişisel veya işletme hesabı fark etmeksizin keşfete çıkmak çok önemlidir. Çünkü Instagram kullanıcılarının çok büyük bir kısmı keşfet bölümünde vakit geçiriyor. Eğer yaptığınız paylaşımları keşfete düşürebilirseniz binlerce kullanıcı etkileşimi yakalayabilirsiniz.

Gönderileri keşfete düşürmek çok kolay olmadığı gibi çok da zor değil. Yapmanız gereken tek şey doğru etiketleri kullanmak. Peki doğru etiketleri nasıl bulabilirsiniz?

Instagram’da doğru etiket seçimi

Instagramda dogru etiket secimi
instagram hesap büyütme

İnternet üzerinde sıkça rastladığınız instagram keşfet etiketleri, popüler instagram etiketleri gibi birtakım zırvalarla dolu yazılar hiçbir işinize yaramaz. Çünkü herkesin kullandığı yani popüler olan etiketlerde keşfedilmeniz zordur. Olabildiğince az hacme sahip olan etiketleri kullanın. Örnek vermek gerekirse:

anlatim1 1

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi #araba etiketi ile 3 milyondan fazla gönderi paylaşılırken #arabavideoları etiketi ile 73 bin gönderi paylaşılmış. Peki burada önemli bir soru devreye giriyor. 3 milyon gönderi arasından sıyrılmak mı daha kolay? yoksa 73 bin gönderi arasından sıyrılmak mı?

İlginizi çekebilir: 2021’in En İyi Akıllı Telefonu – Tekno Keşif (teknokesif.com)

Sayfalara veya Instagram’a sponsorlu reklam verin

Sayfalara veya Instagrama sponsorlu reklam verin
instagram reklam verme

Gönderilerinizin hızlı şekilde etkileşim almasını istiyorsanız ve bütçeniz de varsa instagram sayfalarına veya Instagram’ın kendi sponsor sistemine reklam vermeniz çok iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Sayfalara reklam vermek için onlarla özel mesaj yoluyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Instagram’ın kendi sponsor sistemini kullanmak için de aşağıdaki adımları uygulayın:

Instagram hesabınızı işletme hesabına çevirdikten sonra profilinize gelin. Ardından tanıtımlar bölümüne tıklayın. Karşınıza çıkan pencereden tanıtım yapmak istediğiniz gönderiyi seçin ve ilerleyin. Bu kısımdan sonra zaten Instagram sizi yönlendirecektir.

Çekilişler düzenleyin

Cekilisler duzenleyin
instagram çekiliş yapma

Son zamanlarda Instagram hesabını geliştirmek için en çok kullanılan yöntem çekiliş yapmak. Kullanıcıların ilgisini çekecek birkaç ödül belirleyip çekiliş düzenleyin ve şartlar arasına hesabınızı takip etmeleri gerektiğini yazın. Eğer ödüller için bütçeniz yoksa başka hesap sahipleriyle ortaklaşa bütçe paylaşımı yapıp hep beraber takipçi kazanabilirsiniz. Fakat çekilişlerin kötü bir yanı da var. Kullanıcıların çoğu çekiliş için takip edip çekiliş bitince takipten çıkıyorlar. Bu yüzden çekilişler hesap büyütmek için çok garanti bir yöntem değil. Hiç beklemeden büyümek istiyorsanız takipçi satın alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir