1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Instagram Ara Ver Özelliği Geliyor. Instagram Bağımlıları Platformdan Uzaklaştırılacak

Instagram bağımlıları için gelecek olan yeni özellik: "Ara Ver"

Instagram Ara Ver Özelliği Geliyor. Instagram Bağımlıları Platformdan Uzaklaştırılacak
0

- Advertisement -

Instagram Ara Ver özelliği Geliyor. Dünyanın popüler sosyal paylaşım platformu Instagram, sosyal medya bağımlıları için uyarı yapacak. Sosyal medya platformalarında çok vakit geçiren kullanıcıları Instagram uyaracak.

- Advertisement -

Yeni bir özelliği IOS işletim sistemine ait Instagram uygulamasında test aşamasına sokan Instagram, bu özelliği yakın zamanda sunmaya hazırlanıyor. Instagram’ın bu yeni özelliğini Instagram CEO’su Adam Mosseri tarafından açıklandı. Özelliğin adını “Ara ver” olarak açıklayan Adam Mosseri, özellik aktif edildikten sonra sizin belirlediğiniz zamanlarda Instagram’dan çıkıp farklı aktiviteler yapmanız gerektiğini söylüyor.

Istagramda çok vakit geçiren kullanıcılarına 10, 20 ve 30 dakikalık periyotlarla uyarılar yapıyor. 30 dakikalık sosyal medyanın kullanımı sonrasında “Ara ver” uyarısı ile birlikte yapabileceğiniz aktiviteler ile ilgili önerilerde bulunuyor. Bu bulunulan öneriler arasında “-Birkaç derin nefes alın -Ne düşündüğünü yaz -En sevdiğin şarkıyı dinle -Yapılacaklar listenden bir şeyler yap” var.

Adam Mosseri, bu özelliğin herkes için aralık ayında kullanıma sunulacağını söylüyor.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap