1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Instagram Abonelik Nasıl Yapılır? Instagram İle Para Kazanma

Instagram Abonelik Nasıl Yapılır? Instagram İle Para Kazanma

Instagramın içerik üreticilerine sunması beklediği abonelik özelliği ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Instagram abonelik nasıl yapılır?

featured

- Advertisement -

Dünyanın en popüler sosyal medya platformu Instagram, yaptığı açıklama ile içerik üreticilerine abone olma özelliğini getirmeyi planladıklarını açıklamıştı. Instagram abonelik nasıl yapılır? Instagram aboneliği ile nasıl para kazanılır? Bu soruları cevaplandıracağız.

- Advertisement -

Instagram abonelik özelliğinin ne zaman geleceği bilinmiyordu ancak bugün Instagram, tüm uygulama mağazalarında güncelleme yaptı. Yaptığı güncelleme de Uygulama içi satın alımlar yerine Instagram Abonelikleri (Subscriptions) yazısını ekledi.

Instagram ayrıca içerik üreticilerine kayıt olunması için aylık abonelik fiyatlarınıda açıkladı. Uygulama mağazasındaki abonelik fiyatlandırmalarına göre 10,99 TL ile 54,99 TL arasında değişiyor. Ama farklı abonelik fiyatlarında olabileceğini belirtmemizde fayda var.

Instagram Abonelik Fiyatları

instagram abonelik

Instagram Abonelik Nasıl Yapılır?

Instagram abonelik özelliğini sınırlı sayıdaki içerik üretici ile birlikte test ediyor. Instagram bu test aşamasından sonra olumlu rapor verip onylarsa içerik üreticiler abonelik ile para kazanabilecek. Abonelik ile birlikte sadece abonesi olan kullanıcıların görebileceği hikayeler ve gönderiler olması bekleniyor. Özellik hakkında da fazla detaylı bilgi bulunmuyor.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap