1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

iDrive bulut tabanlı Uzak Masaüstü’nü başlattı

iDrive bulut tabanlı Uzak Masaüstü’nü başlattı
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

iDrive bulut tabanlı ırak Masaüstü’nü kullanıma sundu. ırak Masaüstü çözümünün, daha süratli ve daha güvenli olduğu belirtiliyor.

iDrive bulut tabanlı ırak Masaüstü’nü hizmete sundu

iDrive, kullanıcıların rastgele bir zamanda rastgele bir yerden rastgele bir PC, Mac, Android veya iOS cihazından RDP tabanlı Windows bilgisayarlarına ve sunucularına uzaktan erişmelerini sağlayan yeni bir bulut hizmeti olan ırak Masaüstü’nü başlattı.

iDrive CEO’su Raghu Kulkarni, “ırak Masaüstü, kullanıcıların çalışmalarına erişmelerine, dosya/klasörleri paylaşmalarına ve bilgisayarlarını sanki önünde oturuyormuş gibi yönetmelerine olanak tanıyarak onu uzaktan çalışma, uzaktan öğrenme ve evden çalışma için en uygun hale getiriyor” dedi.

Kulkarni: “Denediğinizde, RDP tabanlı ana bilgisayara gerçekten hızlı bir şekilde bağlanabildiğinizi ve böylece her iki dünyanın en iyisine sahip olduğunuzu göreceksiniz” dedi. iDrive’ın çözümü, sadece kullanıcı adı ve şifre kullanarak erişim imkanı sunuyor.

ırak Masaüstü Protokolü (RDP), ilk olarak 1997’de Microsoft tarafından geliştirilen ve bir kullanıcıya bir ağ bağlantısı üzerinden başka bir bilgisayara bağlanmak için grafiksel bir arayüz sağlayan tescilli bir protokoldür.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap