1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Hyundai Staria Load; Fütüristik Karakter Ticari Versiyona Kavuştu

Hyundai Staria Load; Fütüristik Karakter Ticari Versiyona Kavuştu
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Fütüristik tasarım çizgileriyle dikkat çeken Hyundai Staria Load, ailenin standart versiyonundaki karakteri ticari dinamiklere taşıyor.

2021’in en akılda kalıcı modellerinden birisi olarak geçtiğimiz mart ayında karşımıza çıkarılan Hyundai Staria, buram buram fütürizm kokan ön yüzüyle dikkat çekiyor. MPV segmentinde son yılların farklılaşan isimlerinden biri olmaya aday olan model için binek niteliğindeki versiyon sonrası nihayet ticari kombinasyon da kendisini gösterdi. VAN tipiyle arka bölümü tamamen taşıma odağında revize edilen Staria, altyapısında gelen yaprak yay sistemi sayesinde zorlu görevlere hazır olduğunun sinyalini veriyor. 2,5 tona kadar yük çekiş desteği sunabilen Hyundai Staria Load, Avustralya pazarı için kullanıcıların beğenisine sunulmaya başlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Staria Load teknik özellikleri

iLoad altyapısı üzerine geliştirilen Staria’nın ticari versiyonuyla birlikte bu platformda da geliştirmeler dikkat çekiyor. evvelki araçlarda kullanılanlara göre yükleme alanında geliştirmelerin yapıldığı iLoad ile birlikte kayar kapının daha geniş bir alanda açılarak yükleme alanında genişleme vadediliyor. Staria Load’ın motor bölümünde ise sadece tek bir seçenek listelerde olacak. 2,2 litrelik turbo dizel makine 174 beygirlik güç ve 430 Nm’lik tork değerleriyle kullanıcılarına hizmet etmeyi bekliyor. Önden çekişli sürüş dinamikleriyle gelen modelin şanzıman ayağında ise 8 kademeli otomatik ünite standart.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modelin güvenlik destekleri de diğer yetenekleri kadar dikkat çekici. Elektronik park freni, geri bölge çarpışma uyarısı, kör nokta uyarısı, 360 derecelik görüş, ön bölge çarpışma asistanı, park mesafesi uyarısı, güvenli çıkış, akıllı hız sabitleyici ve sürücü dikkat uyarısı gibi özelliklerin tamamı standart olarak geliyor. Avustralya’da 33.000 dolarlık başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor. Staria ailesinin ayrıntılı özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

alakali video

Hyundai Ioniq 5[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap