1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Huawei Watch 3’te Videoları Saat Yüzü Olarak Ayarlama [Nasıl Yapılır?]

Huawei Watch 3’te Videoları Saat Yüzü Olarak Ayarlama [Nasıl Yapılır?]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Huawei Watch 3 için yayınlanan son güncelleme videoları saat yüzü olarak ayarlamaya imkan tanıyor. Her video akıllı saat kadranı olarak ayarlanabiliyor.

Kendin Yap video saat yüzü için kullanıcılar, ağır çekim video, hızlandırılmış video veya ekran kayıtları dahil olmak üzere en sevdikleri videoyla saatlerini kişiselleştirebiliyor. Video, Huawei Health uygulaması içinde kolayca beş ila on saniyelik bir videoya kırpılabiliyor.

  • evvel akıllı telefonunuzda Huawei Health uygulamasını başlatın, aygıt’a gidin ve Huawei WATCH 3 Serisi’nizi arayın, ardından saatinizin ikonuna dokunun.
  • Watch Faces’i seçin, sahip olduklarım sekmesine dokunun ve videoyu seçin.
  • Bundan sonra, akıllı telefonunuzun galerisinde kayıtlı videoları göreceksiniz. Saat kadranınız olarak ayarlamak istediğiniz videoyu seçebilir, Kaydet’e tıklayabilirsiniz. İster galeriden kayıtlı bir videoyu seçebilirsiniz veya anlık bir video çekip onu kaydedebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HarmonyOS 2 destekli Huawei Watch 3 Pro kısa bir süre önce Türkiye’de de satışa sunulmuştu

Saat yüzünü yüklemek veya değiştirmek için saat yüzü ayarları ekranına, akıllı saatin ana ekranına dokunup basılı tutarak ulaşabilirsiniz. Ayarlar – ekran – Saat yüzü’ne gidin ve bir saat yüzü seçmek için sola veya sağa kaydırın. Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch 3 Pro, FreeBuds 3 ile 5.699 TL fiyatla satışa sunulmuş durumda.

alakanizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap