1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Huawei Watch 3 Pro modeli için gelen “en iyi akıllı saat” başarısı

Huawei Watch 3 Pro modeli için gelen “en iyi akıllı saat” başarısı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Huawei’nin yeni nesil iki akıllı saatinden oluşan Huawei Watch 3 ailesinin en iyisi Huawei Watch 3 Pro için gerçekten önemli bir ödül geldi.

Huawei Türkiye’den gelen açıklamaya göre HarmonOS 2 işletim sistemi Huawei Watch 3 Pro, Expert Imaging and Sound Association’dan (EISA) tarafından “EISA En İyi uslı Saat 2021-2022” ödülüne layık görüldü.

seviyeli ve bağımsız teknik incelemeler sunan 60’ın üzerinde uluslararası uzman tüketici elektroniği dergisi, web sitesi ve gazeteciler tarafından oluşturulan EISA, geçtiğimiz yıl da Huawei Watch GT 2 Pro’yu en iyi akıllı saat seçmişti.

EISA, Watch 3 Pro’nun birinci sınıf tasarımını överek “Bileğinizde mükemmel görünüyor, 1,43 inçlik AMOLED ekranının etrafındaki titanyum gövdesiyle birlikte, modern bir zarafet havası veren safir camla korunuyor.

Bu gelişmiş işletim sistemi beraberinde kalp atış hızı ve kan oksijen seviyesi izleme, stres testi, düşme tespiti ve 100’den fazla farklı egzersiz programı için hazır programlar dahil olmak üzere bir dizi uygulama ve özellik getiriyor” yorumlarına yer verdi.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Operasyon Direktörü Kevin Ho “Watch GT 2, geçen yıl EISA En İyi uslı Saat 2020-2021’i kazandıktan sonra, en yeni Huawei Watch 3 Pro için EISA’dan bir akıllı saat ödülü daha almaktan büyük onur duyuyoruz” dedi ve şunları ekledi:

“Huawei, tüketicilere en son teknolojileri ve heyecan verici deneyimleri sunmaya, teknolojik gelişmelerin heyecanını dünya çapında daha fazla insanla paylaşmaya kendini adamıştır. Bu nedenle Huawei Watch 3 Pro, bir akıllı telefon kadar bağımsız, akıllı ve güçlüdür. Kullanıcılarımızın kendi sağlıklarını daha iyi kontrol etmelerini sağlayan tüm gün sağlık takibi ve fitness özelliklerinin yanı sıra bunun ödüllendirilmesi bizim için bir onurdur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch 3 ailesi için Türkiye fiyatları şöyle

Huawei Watch 3 ailesi, daha spesifik olursak Watch 3 ve Watch 3 Pro, geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarında da resmi olarak satın alınabilir hale geldi.

Modellerden üstte yer alan Watch 3 Pro, “5.699 TL” gibi gerçekten yüksek bir fiyatla satılıyor. Ancak model çok sağlam titanyum gövdeye sahip ve üst düzey özellikler taşıyor. Bu model için sadece tek bir renk sunuluyor.

kırmızıtta yer alan normal Watch 3 içinse “4.999 TL” gibi yine yüksek bir rakamın verilmesi gerekiyor. Bu versiyon için Huawei iki farklı renk seçeneği sunuyor. Saatler direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın

 [ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap