1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Huawei FreeBuds 4 için daha ucuz yeni sürüm duyuruldu

Huawei FreeBuds 4 için daha ucuz yeni sürüm duyuruldu
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Huawei FreeBuds 4

Huawei’nin satışa sunduğu en dikkat çekici kablosuz kulaklık modellerinden Huawei FreeBuds 4 için daha ucuz yeni sürüm geldi.

Türkiye’de de satılan Huawei FreeBuds 4 için çıkan yeni sürümün en büyük farkı kablosuz şarj desteği taşımaması. başka özellikleri aynı olan ve sadece kablo ile şarj edilebilen model, kablosuz şarj eksiği sayesinde ilk sürümden farklı olarak 155 dolar değil yaklaşık 140 dolara satılıyor. 

İlk olarak Çin’de raflara çıkan bu sürümün neden geldiği tam olarak bilinmiyor. Aynı şekilde bu ürünün henüz Türkiye gibi pazarlara gelip gelmeyeceği de belli olmuş değil. Ancak ürünün Türkiye’ye gelmesi oldukça olası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk Huawei FreeBuds 4 kablosuz kulaklık için tüm bilinmesi gerekenler şöyle

Hatırlamak adına orijinal FreeBuds 4, Türkiye’de iki farklı renk seçeneğiyle 1.399 TL‘den satışa sunulmuştu. ANC yani aktif gürültü önleme özelliğine sahip olan ve çiftli mikrofon yapısıyla bu konuda güçlü olduğu aktarılan FreeBuds 4, 14.3 mm dinamik sürücüleri ile çok yüksek ses kalitesi getiriyor.

fazlalu bağlantı desteğine sahip olan pislikin A1 işlemcili Huawei FreeBuds 4, bu sayede AirPods gibi kullanışlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. mesele tablette film izlerken telefonunuz çalarsa, FreeBuds 4 filmi durduruyor ve telefonunuzdan telefon görüşmesi yapmanıza imkan tanıyor. Görüşme bittiği zaman film izlenmeye devam edilebiliyor.

Maksimum performansı Huawei’nin kendi ürünleriyle veren kablosuz kulaklık, yüksek bir pil ömrüne sahip. Model 15 dakikalık şarj ile 2.5 saatlik bir dinleme getiriyor. Normal kullanım ömrü 4 saat. Hazne ile toplam 22 saate çıkılabiliyor. mahsulün şarj özellikli haznesinde kablosuz şarj desteği de var.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını tam olarak böyle test ediyor[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap