1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Huawei Akıllı Gözlük Özellikleri ve Fiyatı

Huawei yeni tanıttığı akıllı gözlüğü kendi işletim sistemi HarmonyOS kullanıyor. Peki Huawei akıllı gözlüğün özellikleri neler?

Huawei Akıllı Gözlük Özellikleri ve Fiyatı
+ - 0

- Advertisement -

Huawei yeni tanıttığı akıllı gözlük HUAWEI X Gentle Monster Eyewear II özellikleri neler? Huawei akıllı gözlük özellikleri ve fiyatı ile ilgili haberi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

- Advertisement -

Huawei’nin tanıtmış olduğu akıllı gözlük iki şekilde siyah cam ve şeffaf cam olarak sunuluyor. Huawei akıllı gözlükte herhangi bir ekran yansıtma bulunmuyor. Fakat gözlük üzerinde bir çok işlemi gerçekleştirebileceğiniz komutlar yer alıyor. Ayrıca akıllı gözlük üzerindeki lens ve saplar değiştirilebiliyor.

Huawei X gentle monster eyewear 2
Huawei Akıllı Gözlük Koyu Model – Teknoloji Haberleri teknokesif.com

 

Huawei X gentle monster eyewear 2
Huawei Akıllı Gözlük – Teknoloji Haberleri teknokesif.com

Huawei Akıllı Gözlük Özellikleri

Huawei akıllı gözlük, kulak kısmında ker alan 128 mm geniş genliğe sahip yüksek tanımlı stereo hoparlör ve ayrıca dışarıya olan ses sızıntısını ve rüzgar sesi gibi gürültüleri engellemek için son teknolojiyi kullanıyor.

Akıllı gözlüğün en dikkat çeken özelliği ise HarmonyOS işletim sisteminden destek alması olarak göze çarpıyor. Gözlük üzerinde yer alan akıllı bağlantı özelliği ile birlikte iki cihaz aynı anda kısa sürede tek hamlede bağlanabiliyor. Aynı zamanda gözlük aynı anda görselleştirilmiş akıllı bağlantıyı da destekliyor.

Huawei X gentle monster eyewear 2 speakers@2x scaled
Huawei Akıllı Gözlük Özellikleri – Teknoloji Haberleri – teknokesif.com

 

Huawei akıllı gözlük ile telefona gelen kısa mesajları, program ve takvim bilgilerini görsel olarak sunuyor. Gözlüğe çift dokunarak müzik durdurma, başlatma ve çağrıları kabul etme, reddetme gibi komutlar verilebiliyor.

Huawei Akıllı Gözlük Fiyatı

Huawei akıllı gözlükleri 267 dolar ile satışa sunuldu. Koyu camlı olan modeli ise 298 dolardan satışı devam ediyor.

“Ek Gelir Olarak Dolar Kazabileceğiniz Siteler” adlı yazımızı okumak için tıklayın.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap