1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Harry Potter 2022: Hogwarts’a Dönüş Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

Harry Potter 2022 özel bölümü Hogwarts'a Dönüş bugün yayınlanacak. Peki Türkiye'de nasıl izlenebilir.

Harry Potter 2022: Hogwarts’a Dönüş Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?
0

- Advertisement -

Harry Potter 2022: Hogwarts’a Dönüş, hhayranları tarafından  merakla bekleniyor. Harry Potter: Hogwarts’a Dönüş ne nerede yayınlanacak? Harry Potter: Hogwarts’a Dönüş ne zaman yayınlanacak? Yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hayranlarının merakla beklediği Harry Potter: Hogwarts’a Dönüş, Cumartesi günü yayınlanacak. Harry Potter oyuncularının bir araya tekrar geleceği özel bölüm dünya çapında yayınlanacak. Harry Potter filminin başroldeki üç ismi Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermione Granger) ve Rupert Grint’i (Ron Weasley) 20. yıldönümünü kutlamak için bir araya gelecek.

Harry Potter 2022 Nerede Yayınlanacak?

Cumartesi günün yayınlanacak olan Harry Potter Hogwarts’a Dönüş nerede yayınlanacak sorusu herkesin aradığı bir konu oldu. Harry Potter özel bölümü HBO Max’te yayınlanacak. 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te izleyiciler ile buluşacak “Return to Hogwarts” yapımı herhangi bir yeni Harry Potter hikayesi yer verilmiyor. Burada daha çok bir buluşma konusu ele alınıyor.

Harry Potter 2022 Türkiye Yayını

HBO Max’te yayınlanacak olan özel bölüm Türkiye’den direkt izlenemeyecek. Şuanda HHBO Max ülkemizde hizmet vermiyor.

- Advertisement -

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2486464040578170" data-ad-slot="5425408533" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap