1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Halo’dan ilham alan nişancı oyunu Splitgate ertelendi

Halo’dan ilham alan nişancı oyunu Splitgate ertelendi
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Halo ve Portal karışımı oyun mekanikleri ile ön plana çıkan Splitgate için geliştirici ekip son kararını verdi. Bir harita içerisinde belirli duvarlara “portal”lar açarak çatıştığınız eğlenceli oyun ertelendi. Kısa sürede tanınmış hale gelse de tam sürümünün ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Fakat beta süreci hâlâ devam ediyor.


PS Store’dan yüzde 80’e varan indirim! İşte öne çıkan oyunlar

PS Store’dan yüzde 80’e varan indirim! İşte öne çıkan oyunlar

PlayStation Store belirli dönemlerde yaptığı indirimlere bir yenisini daha ekledi. Şu anda birçok oyunda yüzde 80 indirim bulunuyor.

Splitgate, açık beta testlerinde 10 milyon indirmeye ulaştı

Oyunu oynadıysanız veya oynanış görüntülerini gördüyseniz, Halo ve Portal oyunlarının bir kombinasyonu olduğunu anlayabilirsiniz. Oyunun beta testi sırasında çok fazla insan oyuna akın etti ve açık betası 10 milyon indirmeye ulaştı. Geliştirici 1047 Games, oyunu “öngörülebilir gelecek için” açık betada tutacağını da duyurdu. Oynaması bedava betanın battle pass’i 24 Ağustos‘ta sona erecek, ancak oyuncuların oyun boyunca seviye atlamak, tüm battle pass öğelerini ve battle pass seviyesi satın almak için yalnızca bir haftaları kaldı.

SDNShiftdelete.net

Betanın ne zaman sona ereceği ile ilgili henüz bir bilgi yok, ancak oyunun tam sürümünün süresiz olarak ertelendiği belirtiliyor. Bir basın açıklamasına göre, stüdyo oyuna daha fazla sunucu kapasitesi sunamayacağını belirtti. Bunun yerine, daha önemli problemlara odaklanacaklar. 1047 Games, 25 Ağustos‘taki Gamescom etkinliğinden daha fazla haber geleceğini belirtti.

Tam sürümün çıkış tarihi uzak görünse de, Splitgate‘in beta sürümünü şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S’de bedava olarak deneyebilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap