1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Günlük burç yorumları (18 Eylül 2021)

Günlük burç yorumları (18 Eylül 2021)
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

Günlük burç yorumları (18 Eylül 2021)

- Advertisement -

Astrolog Murat İpek’ten 18 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, kafaak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

C99C83RJmUO6vYYlYw58nQ
12.00’den gece yarısına kadar Ay boşlukta
Eski işlerinize, yarım kalmış işlere sarılın ve bitirin.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Oh2o0evQJkuiTRYPTdcEzQ
Koç
düş kırıklığı yaşamamanız için bugün kendinizi mümkün mertebe özel hayatınızdan çok işe verin. Olmadı evinizi düzenleyin.
coJjE4FX0UOZqtgco4kJuQ
Boğa
Bugün önemli kariyer konuşmaları, planlamaları, iş ile ilgili hararetli laflar duyabilirsiniz. Siz sakin ve akılcı davranırsanız kazanırsınız.
İkizler
Uzun süreden sonra ilk defa “konutet ya her şey yolunda galiba” diyecekseniz gibi görünüyor. Emin olmadan güzel haberleri yaymayın ortalığa.
Yengeç
Aile büyükleriyle hoş sohbet etmek, onların varsa angarya işlerini halletmek için en uygun bir gün. İster severek, ister mecbur kalarak yapın bitsin.
Aslan
geridaşlarınızla, kardeşlerinizle konuşmalarınızda fazla atıp tutmamaya gayret edin derim. nihayetra biliyorsunuz hurmalar tırmalar.
kafaak
İş, güç, hazırlık, orayı topla, burayı derle… Bütün bir günü hizmetçi gibi geçirme potansiyeliniz hayli fazla. Bence bırakın her şeyi kaçın gidin.
2195NPR0QECw87 swuaVJw
Terazi
Kendinizi aleni aşk konusunda veya ilişkiler konusunda hayli güçlü ve iş bitirici hissedebilirsiniz. fakat Ay boşlukta, yeni bir şeylere kalkışmayın.
1TqBvUaD2kOZ2CMudQnzvQ
Akrep
Bugün incir çekirdeğini doldurmayacak mevzulara girip de var olan ilişkinizi sorgulayıp yıpratmayın, olur mu? Çenenizi tutmanız gerekebilir.
IHW2hXTGyUaXgf0eXU76dw
Yay
Bugün durup dururken ani bir aydınlanma yaşayıp “Tamam buraya kadar” diyerek hayatınızı değiştirecek adımlar atmaya kalkabilirsiniz. Yapmayın!
ZSUosTvrU0mlaz7Tj5PUIQ
Oğlak
Paraya verin dikkatinizi ama Ay boşlukta, o nedenle yeni başlangıçlardan da uzak durun. Plan yapın ve yapacağınız işleri organize edin yeterli.
ZTK9sUXwqE6lDv9DzMc 1A
Kova
Önümüzdeki haftaya hazırlanmanız gereken şeyler varsa hazırlık yapmanız için en uygun bir gün yaşayabilirsiniz. Çalışın ve toparlayın işlerinizi.
a2ZfMGm20U6hjzfhfGn7rA
Balık
siyahrsız kalıp “O mu, bu mu?” diye ortalıkta dolaşabilirsiniz. Yeni bir şeylere kalkışmadığınız sürece kararsız bir şekilde dolanmanızda hiç sakınca yok.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap