1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Günlük burç yorumları (16 Eylül 2021)

Günlük burç yorumları (16 Eylül 2021)

featured

- Advertisement -

[ad_1]

Günlük burç yorumları (16 Eylül 2021)

- Advertisement -

Astrolog Murat İpek’ten 16 Eylül 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, kafaak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

wjfS7SzLjEGVQyPTMfV jg
08.40 – 18.20 arası Ay boşlukta.
tarafi hemen hemen bütün gün Ay boşlukta. Yeni bir şeyler yapmayın.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
talihlı bir gün evet, şansınızı denemenizde fayda var, ama ne olursa olsun öyle yakın çevrenizden yardım istemeyin. düş kırıklığı yaşarsınız.
nKH2lzNY5ECEJcdXr9M4tA
Boğa
Kendinizi parlatacağınız bir gün, ama bugün bir eyleme kalkışmaktan ziyade planlayın ve bu planlarınızı önümüzdeki günlerde yürürlüğe koyun.
OCRLit9ZVkWbZH qey6iNA
İkizler
vatan dışı ile ilgili konuşmalar, anlaşmalar söz konusu olabilir veya eğitim vermek, almakla ilgili konularda planlayın hayatınızı.
JByga3 igUyqoQUy7 kJCQ
Yengeç
‘Bugün evlenme teklifi alabilirsiniz dersem’ abartmış olmam sanırım. tarafi ikili ilişkiler ve ortaklıklar da dahil hoş gelişmeler olabilir.
Aslan
İş çevrenizle sert konuşmalardan biraz uzak kalın. Keza sağlığınız konusunda da idrar yolları ve sindirim sistemine daha dikkat etmeniz gerek.
S8XQBixs3k hmvRKtjFplA
kafaak
yemekk konusunda keyifli bir gün mü geliyor ne? Bence ilişkiler konusunda biraz daha çevrenize bakmanızda fayda var. devinimlenin biraz.
Terazi
pislikalanacak yeriniz mi var? Veya gayrimenkul ile ilgili bir konuyu mu halletmeniz gerek? Bugün bu işlere bir kalkışın derim.
nU2KZLDZ 0COvGWlSWaDOQ
Akrep
geridaşlarınızın veya yakınınızdaki insanların kafanızı karıştırmanıza müsaade etmeyin derim. Önünüzde güzel kapılar açılabilir.
D AV3oAGP0C9DNPgTGH6OQ
Yay
Maddi anlamda görüşmeleriniz varsa bugün yapmaya gayret edin ve tamamlayın işlerinizi ama konuşmalara dikkat edin.
zhYCZhw930CUvwjo372FAQ
Oğlak
Tam olarak ne olduğunu idrak edemediğiniz konular konuşmalar bugün fır dönse de çevrenizde siz hiç oralı olmayın derim.
IL ITLLnSUamqRRbWwBHiw
Kova
hislarını doğru ifade ederseniz bugün maddi manevi hemen hemen her konuda kazanan siz olursunuz. fakat konuşurken özenli olun.
fNEt QlWe0OMm c8wfIOTw
Balık
düşlarınıza ve psişik gücünüze dikkat edin. Kimseye bu aralar beddua falan edeyim demeyin, yerini bulabilir. Ya da gerekliyse bol bol edin.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap