1. Ana Sayfa
  2. Yaşam

Günlük burç yorumları (12 Eylül 2021)

Günlük burç yorumları (12 Eylül 2021)
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

Günlük burç yorumları (12 Eylül 2021)

- Advertisement -

Astrolog Murat İpek’ten 12 Eylül Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, kafaak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

GqvcjLz08Eys4bSONPK sg
Sabah saatleri Ay boşlukta.
Tatil günü, sabahın köründe yeni yeni bir şeylere başlamayın, uyuyun.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün biraz kendinizi rahatlatacak şeylerle ilgilenip keyif almaya bakın, kendinizi mutlu etmenin yollarını kendinize oluşturun artık.
NWR8tYCD3kS0pgdl2LE9tA
Boğa
Tamam, tatildesiniz ama önünüze bir para konusu gelirse mutlaka konuşmamazlık, el atmamazlık etmeyin. Fırsatlar çıkabilir.
I6Wh j mZ0yTwYm1v4bgmA
İkizler
Bugün özellikle işe güce kafa yormak için uygun bir gün değil, bu yüzden biraz dinlenin ve sağlığınıza özen gösterin.
09Qd j6Oakq76C4abFcb8A
Yengeç
geridaşlarınızla güzel bir pazar sohbeti yapmanız için iyi bir zaman. O nedenle atın kendinizi telefon hatlarına ve bol bol konuşun.
UvlTy7dZWE6fQ iDHhymVQ
Aslan
Bugün bağ ve baş bölgenize dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. küçük tefek kazaların olabileceği bir zaman dilimindesiniz. Dikkat!
9q6IcU2ukEinod5uzdfzKA
kafaak
Bugün ailenizle, yakın çevrenizle gayet güzel zaman geçirmeniz mümkün. fakat öyle çok derin konulara dalıp dalıp keyifsizleşmeyin.
Terazi
taraflış ödemeler yapma riskiniz var, o nedenle özellikle internette alışveriş falan yapacaksanız iki kere daha dikkatli olun.
yjEKKMKvfUufnFFs jAJhg
Akrep
Tam olarak nerede ne yapacağınıza bugün kararlı bir biçimde adım atarsanız bugünü daha keyifli geçirebilirsiniz.
Yay
şahıssel bakımınız için en uygun bir gün. Mümkün olduğunca kendinize zaman ayırın. Masaj, cilt bakımı vb. şeyler için gayet iyi.
lUtjKilnbE wF SwVB7oQw
Oğlak
Köşenize çekilmek isteyebilirsiniz, ancak eşiniz dostunuz sizi harekete geçirmek için ellerinden geleni yapacağa benziyor.
SNyd73q3NkaYhvhzN5zq A
Kova
arkaık kafanızın içinde konuşup durmaya ve kendinizle kavga etmeye bir son verin. Her olumsuz olayın nedeni kendinizi görmeyin.
Balık
hususi hayata bodoslama girmeden ilerleyin. Bu aralar zaten yeterince kafanız karışık bir de alacağınız kararlarla kendinizi boğmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap