1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Günlük burç yorumları (10 Eylül 2021)

Günlük burç yorumları (10 Eylül 2021)

featured

- Advertisement -

[ad_1]

Günlük burç yorumları (10 Eylül 2021)

- Advertisement -

Astrolog Murat İpek’ten 10 Eylül Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, kafaak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

05lkmntVw06AW8qHmUNqsw
Venüs Akrep burcuna giriyor
Venüs olmaması gereken bir yerde. Pek bir sevimsiz!
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
8 7IS67L3kK 062uqwm7qg
Koç
Bugün gündeminizi aile bireyleri oluşturacak gibi, onlarla ilişkinizde dikkatli ve özenli olmanızda fayda var. Ne yapacağınıza karar verin.
Boğa
Çalışma arkadaşlarınıza veya iş konusunda muhatap olduğunuz tiplerle olan ilişkinize dikkat etmeniz gerekecek. Dedikodu dönebilir.
OkTSIqpvXkmtXST8Rc7VPw
İkizler
yemekk, meşk, talih oyunları falan şansınızı çok zorlamayın. yaşam size bir yandan verirken diğer yandan aldığını bu aralar fazla hissedebilirsiniz.
ur12RO3TuUOW3KQ5i6QFYg
Yengeç
Medya satış pazarlama konularında güzel gelişmeler olabilir, oldukça sosyal ve iletişime açık bir gün sizi bekliyor.
cyHih95K4US DLZkmVgYvQ
Aslan
Bugün özellikle kariyerinizi, işinizi ilgilendiren konularda sakinliğinizi korumakta fayda var. Zaten abuk sabuk bir hafta geçirdiniz rahatlayın.
kafaak
Sağlığınız, özellikle ruh sağlığınız için kendinize güzellikler hediye edin bugün çünkü başka türlü hayatın yükünden kurtulmanız zor.
Ku9pZDNzz06Uo0QZdAE7jA
Terazi
Para, kariyer, iş, yani maddi olan her konuda ısrarcı davranmayın veya birilerinin size ısrarcı davranmasına müsaade etmeyin.
yIiaoQW E0Wa1Bjkl7FoEQ
Akrep
Kariyerinizle ilgili mücadele ettiğiniz konularda gelişmeler gündeme gelebilir. Yakın çevrenize bu konularda fazla kulak asmayın.
3V4DRbpkonutUq3yRedYtSi w
Yay
Bir yanınız iş bir yanınız aşk derken sağlığınızı ihmal etmeyin. Sindirim sistemi ve özellikle bağırsaklarınıza dikkat etmenizde fayda var.
74SZOK4SOEmW0JA18mayuQ
Oğlak
Bugün anlaşma, sözleşme için çok da iyi bir gün olmayabilir. fakat yok eğer mutlaka bir imza atmanız gerekiyorsa lütfen dikkatli olun.
Kova
Bugün gündeminizde, satış pazarlama, yurtdışı ile ilgili konular, seyahat planları olabilir.  Mümkünse planlarınızı ayrıntılandırın.
EML0LrZO6UagUZVjs9AmHA
Balık
ırak diyarlardan gelecek haberler bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Eğer bu gelişmeler finansal konularda ise iki kere daha dikkat edin.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap