1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Güncel İddia: “Samsung Galaxy Note Serisi Sona Ermiş Olabilir”

Güncel İddia: “Samsung Galaxy Note Serisi Sona Ermiş Olabilir”
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Samsung Galaxy Note 20 Ultra Samsung One UI 3.1 Samsung Messaging

cenup Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bugün bir kez daha Galaxy Note konusunda bir haberle gündemde de yer alıyor.

Şimdiye kadar 2021 boş geçildi ancak hemen hemen kesin olarak 2022’de yeni bir Note serisi gelecek diyorduk. Galaxy Note için marka yenilemesi yapmadığı için seriyi iptal ettiği iddia edilen ancak daha sonra yeni seri geliştirdiği söylenen Samsung, Galaxy Note’u bildiğimiz şekilde iptal etmiş olabilir.

Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe’in mesajına göre Galaxy Note serisi sona erdi. Bu iddia halen biraz daha ayrıntı istiyor ve şu an için S Pen temelli kullanım tarihe karışmayacak gibi duruyor. Eğer doğruysa Galaxy Note’ların sunduğu deneyim Galaxy S serisine taşınıyor.

Peki nasıl? Eğer tahminler doğru çıkarsa Samsung artık Galaxy S serisinin tüm üyelerinde S Pen desteği verebilir. Ancak kalemler yüzde 99 ihtimalle gövdeye entegre olmayacak. Bunun yerine Galaxy S serisi için daha önce de gördüğümüz S Pen taşıyabilen telefon kılıfları devreye girecek. Kalem bu kılıflarda taşınacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note serisinin bitmesi kullanıcıları çok üzebilir

Çünkü bu serinin gerçekten büyük bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Bu kitle S Pen kalemi bir kılıf içerisinde de taşımak istemiyor. Bu açıdan Galaxy Note’ların tarihe gömülmesi, yeni yılda bir Note 22’nin gelmeyecek olması, daha şimdiden büyük tepki çekiyor.

Ancak bu konunun halen yüzde 100 kesin olmadığını belirtelim. Firma daha önce seri için bazı umutlandırıcı açıklamalar yapmıştı.

alakanizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap