1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Gran Turismo 7’nin Türkiye Fiyatı Açıklandı

Gran Turismo 7’nin Türkiye Fiyatı Açıklandı

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Polyphony Digital tarafından uzun zamandır geliştirilen Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatı ve ön siparişe açılan sürümleri nihayety tarafından yayınlandı. reyunu en son 11 Haziran 2020 günü, PlayStation’ın YouTube kanalındaki PS5: The Future of Gaming yayınında yapım için bir hazırladığı bir fragmanda görmüştük.

nihayety tarafından paylaşılan oyun içi görsellerden anladığımız kadarıyla yüksek çözünürlükteki grafikleri ve oyun içi dinamikleriyle Polyphony elinden gelenin en iyisini yapmayı başarmış. vasıta modellemeleri bir yana yeni haritalar, pistler ve oyun motorunun geliştirilmesiyle birlikte Gran Turismo 7 bir üst seviyeye çıkartılmış.


Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile ilgili yeni ipucu

Gran Turismo 7 çıkış tarihi ile ilgili yeni ipucu

Gran Turismo 7, gelecek yıl piyasaya sürülecek. reyunun çıkış tarihi ile ilgili yeni bir ipucu keşfedildi.

İşte ön siparişe açılan Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatı

Bugün itibariyle oyunun satış ve tanıtım sayfası aktif hale geldi. Sitesinde açıklanan bilgilere göre oyunun PS4 ve PS5 için 3 farklı sürümü bulunuyor. İşte Gran Turismo 7’nin Türkiye fiyatları ve sürümleri:

  • Gran Turismo 7 Standart Edition PS4 – 599,00 TL
  • Gran Turismo 7 Standart Edition PS4/PS5 – 699,00 TL
  • Gran Turismo 7 Dijital Deluxe Edition – 869,00 TL
gran turismo 7nin turkiye fiyati 1

Gran Turismo 7 ne zaman çıkacak?

reyun bugün itibariyle ön siparişe açılmış durumda ve beklenen çıkış tarihi nihayety tarafından yapılan açıklamaya göre 4 Mart 2022 olacak. Daha önce de açıklandığı üzere oyun yalnızca PS4 ve PS5 konsolları için erişilebilir olacak.

nihayety oyunun ön sipariş sayfasında kullanıcılarına ufak bir jest yaptığını duyurdu. Eğer Gran Turismo 7nin PS4 versiyonunu alırsanız ileri bir tarihte PS5’e geçtiğinizde nihayety sizlere bedava bir yükseltme hakkı tanıyacak. tarafi tekrar bir PS5 sürümü almanıza gerek kalmadan oyununuzu yeni konsolunuzda da oynayabileceksiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap