1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

GoPro Hero 10 Black aksiyon kamerası ortaya çıktı

GoPro Hero 10 Black aksiyon kamerası ortaya çıktı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

GoPro Hero 10 Black aksiyon kamerası
gopro hero 10 black aksiyon kamerasi ortaya cikti 2

tersyon kamerası pazarının eski tanınmışliğinden uzaktaki ismi GoPro, yeni kameralar için hazır. İşte karşınızda GoPro Hero 10 Black.

arkaık aksiyon kameraları çok fazla dikkat çekmiyor. İki sene önce inanılmaz bir patlama yapan aksiyon kameraları, artık hemen hemen kimsenin gündeminde değil. Ancak yine de yeni ürünler geliyor.

Bu alandaki en iyi ve güncel çözümlerden birisi Roland Quandt tarafından sızdırılan GoPro Hero 10 Black olacak. Tasarımsal olarak devasa bir yenilik getirmeyen kamera, önünde arkasında ekranlar barındırıyor.

Yeni modelin en büyük yeniliği dışta değil içte yer alıyor. Gücünü yeni geliştirilen GP2 işlemciden alan kamera, bu sayede yerini aldığı modelden daha yüksek bir performans ortaya koyuyor.

GP2 işlemci sayesinde 5.3K çözünürlükte saniyede 60 kare videolar çekebilecek model, söylendiği kadarıyla 4K çözünürlükte saniyede 120 kare hıza ulaşabiliyor. Çözünürlük 2.7K’ya çekilirse kare hızı 240 fps’e kadar çıkıyor.

Yerleşik olarak 10 metreye kadar su geçirmeyen ve GoPro’nun büyük aksesuar ekosistemine tam destek veren ürünün kalbinde, fotoğraf çekimine de izin veren 23 megapiksellik yeni bir sensör yer alıyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GoPro Hero 10 Black aksiyon kamerası çok dikkat çekmedi

1080P çözünürlükte canlı yayın desteğini beraberinde getiren Hero 10 Black, yazılımsal olarak birçok yaratıcı çekim modunu kişilere sunuyor ve aksiyon tutkunlarına gelişmiş bir akıllı telefon uygulaması sağlıyor.

tersyon kamerasının henüz satış fiyatı veya tarihi hakkında bilgi yok. Ancak model çok ama çok yakında resmi olarak lanse edilecek gibi görünüyor.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki ayrıntılara bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap