1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Google Haritalar Spin ile entegrasyon kurdu

Google Haritalar Spin ile entegrasyon kurdu
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Google Haritalar Spin ile entegrasyon sürecini tamamladı. Kullanıcılar Spin’e ait scooter ve bisikletleri Google Haritalar’da görebilecekler.

Google Haritalar Spin ile entegre çalışacak

Artık Google Haritalar kullanıcıları en yakın Spin elektrikli bisiklet veya scooter’ı gerçek zamanlı olarak bulabilecekler. Uygulama araca yürümenin ne kadar süreceğini, pil aralığını ve aracı sürerken hedefinize ne zaman varabileceğinizi de gösterecek.

Yol tarifi ararken scooterlar hem bisiklet hem de toplu taşıma sekmesinde görünecektir. Kullanıcılar Google Haritalar ile en yakın Spin e-aracını bulabilecek olsa da aracın ücretini ödemek ve kilidini açmak için Spin uygulamasına yönlendirilecekler. Spin CEO’su Ben Bear bir basın açıklamasında, “Bu entegrasyonla Spin, milyonlarca Google Haritalar kullanıcısının paylaşılan bisikletleri ve scooterları günlük gezilerine kolayca dahil etmesini kolaylaştırıyor” dedi.

Spin, Google ile işbirliği yapan tek e-scooter şirketi değil. 2019’da Google Haritalar, bu alandaki diğer büyük marka olan Lime ile entegre oldu. Google, bu ulaşım seçeneklerini uygulamasına dahil etmek için Uber ve Lyft gibi araç paylaşım şirketleri ile çalıştı. Spin, Citymapper ve Moovit gibi diğer platformlara zaten entegre edilmiş durumda.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap