1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Getir’den N11’e stratejik yatırım hamlesi

Getir’den N11’e stratejik yatırım hamlesi
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Türkiye’nin 2. “unicorn’u” Getir, ülkemizdeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde yurtdışı pazarına da açılan online market uygulaması, yeni dönemde stratejik yatırımlara yöneldi. Bunun en yakın örneklerinden biri olarak geçtiğimiz haftalarda MOOV’un yüzde 75 hissesini satın alacağını paylaşan şirket, şimdi de yeni stratejik yatırımı ile karşımıza çıktı.

Nazım Salur Twitter’dan duyurdu!

Buna bağlı olarak kurucu Nazım Salur’un açıklamasına göre Geitr, Türkiye’nin büyük e-ticaret şirketlerinden N11’e stratejik yatırım yapacak.

getir blok

Getir’in yeni yatırım hamlesini Twitter hesabından duyuran Nazım Salur, “Getir, N11’e stratejik yatırım yapacak. Öngörüşmeler tamam. Sözü kestik darısı nikaha” notunu paylaştı.

Bu duyuru ile birlikte kesinlik kazanan yatırımın ayrıntıları şu an için bilinmiyor. Ancak online market uygulamasının ülkemizde faaliyetleri açısında bu yatırımın çok önemli olduğu kaydediliyor.

Nazım Salur’un yeni yatırım paylaşımına gelen tepkilerde yatırımın önemini gözler önüne serdi. Aynı zamanda gerçekleşecek bu yatırımın N11’in faaliyetleri konusunda yeni adımların habercisi olarak değerlendiriliyor.

şarkş grubuna ait N11’in Getir ile yapacağı stratejik ortaklık ile rakiplerine karşı güç kazanacağı da ifade ediliyor. Yatırım hakkında ayrıntıların ne zaman paylaşılacağı ise henüz belirsiz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap