1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Gerçek hayatta olsa servetiyle konuşulacak oyun karakterleri

Gerçek hayatta olsa servetiyle konuşulacak oyun karakterleri
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Birçok oyun sever oyun karakterlerinin gerçek hayatta nasıl bir yaşantıya sahip olacağını hayal etmiştir. Hangi oyun karakterleri gerçek hayatta yaşasaydı zenginliği ile konuşulurdu? sorusunun cevabı için makalemize göz atabilirsiniz.

En zengin oyun karakterleri

. Hangi oyun karakterleri gerçek hayatta yaşasaydı zengin olurdu?

Lara Croft (Tomb Raider)

Ünlü bir arkeolog ve hazine avcısı olan Lara Croft, zengin oyun karakterleri arasında ilk sırada yer alıyor. Aristokrat bir aile olan Lord ve Lady Croft çiftinin kızı Lara, Croft malikanesinde büyüdü.

Lara Croft, gerçek dünyada yaşasaydı tahminen 1 milyar dolar servete sahip olacaktı.

Michael De Santa (GTA 5)

Popülerliğini yitirmeyen GTA 5 oyunu karakterleri arasında yer alan Michael De Santa, listenin ikinci sırasında yer alıyor. Silahlı soygun, sahte ölüm ilanı ve çete yönetme gibi suçlardan hapse giren Michael, geçmişini geride bırakarak ailesi ile Los Santos’ta yaşamaya başladı.

Beverly Hills’e eşdeğer milyon dolarlık bir malikanede yaşayan Michael, işlediği suçlardan yaklaşık 60.348.637 dolar para kazandı.

Franklin Clifton (GTA 5)

Bir başka GTA 5 karakteri olan Franklin Clifton, en zengin oyun karakteri listemizin üçüncü sırasında yer alıyor. Tüm hayatını Los Santos’ta geçiren Franklin, hayatı boyunca defalarca hapse girdi.

Suç yaşamından uzaklaşma girişimine rağmen Franklin, Michael’ın aksiyon dolu yaşantısına ortak oldu. Franklin’in tetikçi ödemeleri, milyon dolarlık Vinewood Hills Pad ve arabalarının toplam değeri yaklaşık 49.666.235 dolar.

Trevor Phillips (GTA 5)

Aksiyon dolu yaşantısı ile birçok oyun severin favori karakteri olan Trevor Phillips, çok sorunlı bir geçmişe sahip sert bir suçlu.

Trevor Philips Enterprises adlı şirketi kuran Trevor, çoğunlukla yasal olmayan faaliyetler yürüterek geçimini sağlıyor. Michael veya Franklin gibi gösterişli bir evde yaşamasa da Trevor’un serveti yaklaşık 42.590.877 dolar. Karavanda yaşayan Trevor, neredeyse Franklin ile aynı servete sahip.

Bella Goth (The Sims)

Listenin beşinci sırasında The Sims adlı oyun karakterlerinden Bella Goth bulunuyor. Oyundaki en zengin adam olan Mortimer Goth ile evli olan Bella, uzaylılar tarafından kaçırıldı.

Sims 2 oyununda tamamen ortadan kaybolan Bella, Sims 4’te kocası ve iki çocuğu ile Willow Creek’te yeni bir hayata başladı. Bella’nın sahip olduğı malikanelerin ve kişisel varlıklarının toplam değeri yaklaşık 689.500 dolar. Ayrıca gizli ajan olarak çalışan Bella, bu işten aylık 58.846 dolar kazanıtor.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap