1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Gamescom 2021 bünyesinde tanıtılan en iyi oyunlar

Gamescom 2021 bünyesinde tanıtılan en iyi oyunlar
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Gamescom 2021 sona erdi ve konferans boyunca çoğu büyük, küçük yapımın tanıtımı yapıldı. Günlük olarak yaklaşık 5 saatlik etkinliklerle sosyal platformlardan izleyicilerin karşısına çıkarak, oyunculara yeni yapımlar hakkında çeşitli fikirler sundu. İşte Gamescom 2021 bünyesinde tanıtılan en iyi oyunlar…


Gamescom 2021 etkinliğinin 3. gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 etkinliğinin 3. gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 devam ediyor! Dünyaca ünlü oyun fuarı, birbirinden heyecan verici duyurulara ev sahipliği yapmayı sürdürüyor.

Tanıtımı gerçekleştirilen en iyi oyunlar

Far Cry 6

Far Cry 6, Gamescom 2021 etkinliğine damga vuran oyunlardan bir tanesi olmuştu. Konferans bünyesinde hikayesinin tanıtım fragmanı ekrana gelen yapım, oyunculara bu konuda pek çok fikir sundu. Video ile birlikte oyunun kötü karakteri olan yeminon hakkında daha fazla bilgiye sahip olduk. Bu sırada oyunun haritasının ortamını da daha yakından ve ayrıntılı bir şekilde görüyoruz.

SDNShiftdelete.net

Saints Row

tesirnlik kapsamında tanıtımı gerçekleştirilen ilk oyun Saints Row olmuştu. Volition tarafından geliştirilen oyundan şu ana kadar birkaç adet fragman geldi. İlk videoda sinematik görüntüler kullanan oyun stüdyosu, ikincisinde oynanıştan kareleri tercih etti. Serinin eski oyunlarına göre ayrı bir havaya bürünen oyun, Santo Ileso kasabasında pek çok aksiyonu sizlere yaşatacak.

SDNShiftdelete.net

Gamescom 2021’in ödülleri sahiplerini buldu

Gamescom 2021’in ödülleri sahiplerini buldu

Gamescom 2021 devam ediyor! Dünyaca ünlü oyun fuarı, benzersiz yapımların yer aldığı ödül töreni ile karşımıza çıkıyor…

Age of Empires IV

Age of Empires IV adlı tanınmış strateji oyunundan Gamescom 2021 boyunca çok sayıda fragman geldi. kafata gerçek hayattan alınan görsellerle mancınığın gösterildiği videoda, daha sonrasında oyun içerisinden görseller gelmeye başladı. nihayet olarak oynanış anlamında da vadettiği özellikleri ortaya sunan fragman, oyuncuların yapımdan beklediği yapıyı netleştirdi.

SDNShiftdelete.net

Call of Duty: Vanguard

Call of Duty: Vanguard, bu etkinliğin oldukça göz dolduran yapımlarından birisiydi. Polina‘nın hikayesini göz önüne alan fragmanla gelen oyun, 2. Dünya harpı yıllarında geçecek oyunun ortamı konusunda fikir edinmemizi sağladı. Haritanın içerisinde dolaşırken de çevre ayrıntıları gibi görsel materyaller de oyunculara oyun hakkında bilgi sundu.

SDNShiftdelete.net

Dying Light 2

Sevilen zombi açık dünya oyunu olan Dying Light 2‘den yeni bilgiler ve fragman videoları geldi. tesirnliğin ikinci gününde büyük bekleyişle ekranlara gelen yapım, parkur mekanikleri ve silah kullanımı hakkında oyunculara ayrıntılar verdi. Aynı gün ekrana gelen yeni bir videoda ise TechLand‘ın geliştirici ekibi, oyun hakkındaki soruları cevaplayarak akıllardaki soru işaretlerini gidermeye çalıştı.

SDNShiftdelete.net

SDNShiftdelete.net

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 etkinlik boyunca sık sık ekranlara gelen yapımlardan birisiydi. evvel 8 dakikalık bir oynanış fragmanı yayınlanan oyunun, bünyesinde bulunan arabalar oyunculara gösterildi. Bu esnada gerçekleştirilen yarış etkinlikleri de Gamescom 2021 etkinliği kapsamında ekrana gelerek, izleyicilerin yapımın oynanış mekanikleri konusunda fikir edinmelerini sağladı.

SDNShiftdelete.net

İlk fragmanın ardından geliştirici röportajının yer aldığı ikinci bir video geldi. Burada da oyun içerisinde yer alacak konutent Lab modu tanıtıldı. Bu mod PlayGround Games‘in oyun içerisine eklerken kullandığı araçlardan oyuncuların yararlanmasını sağlayarak kendi etkinliklerini oluşturmasına olanak tanıyor.

SDNShiftdelete.net

UFL

Gamescom 2021 bünyesinde kısa bir fragmanla ekrana gelen UFL, futbol oyunları arasına girmeye hazırlanıyor. reyuncular tarafından FIFA ve PES‘e rakip olarak görülen yapım, oldukça iddialı görünüyor. Unreal Engine oyun motoruyla geliştirilen oyun, bünyesinde 5000‘in üzerinde oyuncu lisansı barındırıyor.

SDNShiftdelete.net

Gamescom 2021 konferansı kapsamında ekranlara gelen yukarıdaki oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap