1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Fossil Gen 6 akıllı saat serisi tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Fossil Gen 6 akıllı saat serisi tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Giyilebilir ürün pazarının en büyük isimlerinden Fossil, geçen gün sızdırılan Wear OS’lu Fossil Gen 6 akıllı saat ailesini resmen tanıttı.

Daha önce sızıntı yapıldığı için çok sürpriz olmayan yuvarlak tasarımlı Fossil Gen 6 akıllı saat serisi, WearOS işletim sistemi kullanıyor ancak Samsung ile Google imzalı yeni nesil WearOS işletim sistemi üzerine kurulmuyor. Saatlerin yeni nesil WearOS 3 işletim sistemine güncelleme ile 2022’de geçirileceği aktarılıyor.

kuvvetlerini Qualcomm imzalı performansı yüksek Snapdragon 4100+ işlemciden alan saatler, 42 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta geliyor. ayrımlı kayış / gövde seçenekleri olan ve hem kadın hem de erkekleri odak noktasına alan Gen 6 serisi, 1,28 inç 416×416 piksel OLED ekran üzerine kuruluyor.

24 saat pil ömrü getirdiği aktarılan serinin üyesi akıllı saatler, güncel bir modelden beklenen hemen her sağlık ve aktivite takip özelliğini bünyesinde taşıyor. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 LE, WiFi, GPS ve NFC taşıyan saatler, elbette sudan etkilenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fossil Gen 6 akıllı saat ailesi Türkiye’de de satılacaktır

Geçelim yeni ailenin fiyatlarına. Yapılan açıklamaya göre saatler versiyona bağlı olarak 299 dolar ila 319 dolar arasında satılıyor. Modellerin ileride Türkiye’de de satılması bekleniyor ancak bu konuda henüz net bir açıklama yok.

alakanizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle ayrıntılı şekilde test ediyor[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap