1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Forza Horizon 5’in oynanış videosu yayınlandı

Forza Horizon 5’in oynanış videosu yayınlandı
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Forza Horizon 5, 5 Kasım’da Xbox Series X|S ve Windows için çıkıyor. Oyun aynı zamanda çıkış günü ile Game Pass’te de yer alacak. 24 Ağustos‘ta Xbox’ın Gamescom‘da gerçekleştireceği etkinlikte oyun hakkında daha ayrıntılı bilgiler elde edeceğiz. Oyun için yayınlanan 12 dakikalık oynanış görüntülerinde merak edilen oyun haritasını da görme fırsatımız oluyor.


Forza Horizon 5 minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Forza Horizon 5 minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Forza Horizon 5 sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun yalnızca minimum sistem gereksinimleri yayınlamış durumda.

Forza Horizon 5 oynanış videosunda oyunun haritasını görüyoruz

Oynanış videosunda 2020 model bir Toyota Supra‘nın nasıl modifiye edildiği bizlere gösteriliyor. Oyun halihazırda geliştirme aşamasında olduğu için bazı parçaların küçük görselleri bulunmuyor. Modifiye kısmı sadece dış görünüş için gerçekleştiriliyor. Aracın motoru veya diğer parçaları bizlere gösterilmiyor. Videoda oyunun haritasını da görüyoruz. Önceki Forza Horizon oyunlarına göre daha büyük bir harita bizleri karşılıyor.

SDNShiftdelete.net

Meksika’daki bitki örtüsünü ve doğasını iyi bir şekilde oyuna yedirmişler. Haritada bir adet yanardağ bulunuyor. Daha önceki fragmanlarda da bizlere gösterilmişti. Oyunda geliştirilen tek şey haritası değil, grafikleri de yeni nesilin gücünü kullanacak şekilde gelişti. Ayrıca araçların motor sesleri de yeniden kaydedildi. Taktığınız parçalara göre motor sesinde değişiklikler olacak.

Forza Horizon 5 Haritasi
Forza Horizon 5 haritası

Forza Horizon serisi ne kadar iyi olsa da Need for Speed’in en iyi yaptığı şey olan araç modifiyesini ayrıntılı bir şekilde oyuncuya sunamıyor. Son zaman içinderda çıkan NFS oyunlarında araçların farklı tampon ve gövde tasarımları oluyor. NFS serisindeki modifiye ayrıntıı oyuncuyu etkiliyordu fakat aynı şey Forza Horizon için söylenemez. Tüm bunlara rağmen hayranlar yeni oyunu merakla bekliyor.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap