1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Fortnite’ta gizemli bir Rick and Morty detayı keşfedildi

Fortnite’ta gizemli bir Rick and Morty detayı keşfedildi
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Fortnite çıktığı günden bu yana oyuncular tarafından severek oynanıyor. Kendine has Battle Royale konseptiyle rakiplerinden ayrılan yapım, düzenli olarak eklediği yeni karakterlerle ve konser gibi özel etkinlikleriyle tanınmışliğini artırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Fortnite, Deadpool filmi ile de tanıdığımız ünlü oyuncu Ryan Reynolds‘ı getirmişti. Bundan kısa bir süre sonra yapımcı şirketin, tanınmış bir animasyon dizisi karakterini oyuncularıyla buluşturmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Adult Swim‘in sevilen yapımı Rick and Morty‘nin efsane karakterini yakında oyunda göreceğimize dair ilk ipuçları geldi.


Fortnite, Among Us konseptini kopyalıyor!

Fortnite, Among Us konseptini kopyalıyor!

Fortnite oyuncularına yeni oyun modu müjdesi. Sevilen çok oyunculu yapıma, Among Us konseptine benzer Imposter eklentisi geliyor.

Fortnite’ta veri madencileri, Morty kostümüne erişti

Fortnite, ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre Rick and Morty‘den bir karakteri daha oyun içerisine getiriyor. Bir veri madencisi tarafından paylaşılan tweet’te, yakında oyuna ekleneceği düşünülen Morty kostümü açığa çıktı.

Fortnite’ın 7. sezonundan beri büyükbaba Rick oynanabilir olsa da, Morty hakkında henüz bir bilgi bulunmuyordu. Çıkan bu sızıntı Rick and Morty hayranlarının yüzünü güldürdü.

Veri madencisi HYPEX‘e göre Morty, dizinin ikinci sezonundaki müzikale atıfta bulunarak ‘Get Schwifty‘ ifadesiyle oyuna eklenecek. Henüz Morty’nin Fortnite’a ne zaman geleceği bilinmiyor. Aynı zamanda yapımcı şirketten de konuya ilişkin resmi bir doğrulama gelmiş değil.

Rick and Morty 5. sezon finali 1 saat olacak

Rick and Morty, 9 Eylül Pazar günü saat 23‘de 5. sezonuna veda ediyor. Bu noktada sevilen animasyon dizisinin yapımcısı Adult Swim‘den sürpriz bir açıklama geldi. Son bölümün 1 saat uzunlukta olacağını açıklayan şirket hayranların yüzünü güldürdü.

Veri madencileri Fortniteta sevilen dizinin basrol karakterini buldu 2

Fortnite‘ın daha önceden Rick karakterini oyuna eklediğini yukarıda belirtmiştik. Yapım, Morty‘i de eklemek için sevilen animasyon dizisinin 5. sezon finalini bekliyor olabilir. Ancak henüz bu konuda da resmi bir açıklama bulunmadığını söylemeden geçmeyelim.

Sizler Fortnite‘ın veri kodlarında bulunan Morty karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ne zaman oyuna eklenir? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap