1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Fortnite, Among Us konseptini kopyalıyor!

Fortnite, Among Us konseptini kopyalıyor!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Fortnite, oyun dünyasındaki etkisini sürdürmek için yeni yollar deniyor. Epic Games yapımı oyun, sürekli canlı tutulması nedeniyle pek çok oyuncunun beğenisini toplamayı başarıyor. Geliştirici stüdyo, Fortnite‘a daha fazla oyuncu çekebilmek için oyun modlarını çeşitlendirme kararı aldı.

“Battle royale” kategorisinde hayranlarını karşılayan yapım, tanınmış bir oyunun konseptini uyarlayacak. Bir dönem oyun dünyasını kasıp kavuran Among Us, Fortnite‘a bu konuda ilham kaynağı oldu.


GTA Online’da en çok para kazandıran soygun görevleri

GTA Online’da en çok para kazandıran soygun görevleri

GTA Online’da para kazanmanın en hızlı yollarından biri soygunlar. GTA Online’da en çok kazandıran soygunlar sizlerle.

Fortnite Imposters modu geliyor

Sınırlı süreliğine oyuna eklenen bu mod ile, Among Us konspetini, farklı bir şekilde deneyimleyebileceksiniz. Birçok platformda yer alan oyun, özellikle pandemi döneminde oyuncu sayısını katlamış ve sayısız ödüle aday gösterilmişti.

Toplamda en fazla 10 oyuncuya kadar destek sağlayan modun, oynanışı da belli oldu. Imposters oyuncuları, iki takıma ayrılarak oyunu deneyimleyebilecekler. Bu iki takım, 8 iyi 2 de kötü karaktere sahip olacak. İyiler, tıpkı Among Us‘ta olduğu gibi, belli başlı görevleri yerine getirmeye odaklanacaklar. Ancak diğer 2 kişilik kötü takım ise, sabotaj haklarını kullanarak, iyilere engel olmaya çalışacak.

SDNShiftdelete.net

Fortnite Imposters oyuncuları, bulundukları lobide şüpheli bir durum ile karşılaşırsa da yine Among Us oyununda olduğu gibi tartışma toplantıları başlatabilecekler. Durumu daha eğlenceli bir hale getirmek isteyen Epic Games, oyunculara yeni emoji ve mimikler getirecek. Bu sayede karakterler, içerisinde bulundukları anı anlatırken farklı bir tecrübe yaşayacaklar.

Fortnite oyuncularına Imposters yeni bir mod değil

Bununla birlikte Imposters modu, Fortnite oyuncularının yabancı olduğu bir eklenti değil. Daha öncesinde toplulukta yer alan birkaç geliştirici, The Spy Within modu ile benzer bir deneyimi oyunculara yaşatmıştı. Epic Games, bu moda destek vererek, ana evrenin hikayesine bağlı Imposters‘ı düzenledi. Böylece topluluğun firmaya olan güveni ve sevgisi de artmış oldu.

Fortnite Among Us

Yeni gelen Fortnite Imposters eklentisini, rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bununla birlikte mod oyununuzda gözükmüyorsa, güncelleştirmeleri kontrol etmenizde fayda var. Fortnite evrenindeki sahtekarlar ile edeceğiniz mücadele için şimdiden başarılar. Oyunun yeni eklentisi ile alakalı görüşlerinizi, tahminlerinizi ve teorilerinizi bizlerle paylaşmayı mutlaka unutmayınız.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap