1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Formula 1 odaklı Netflix serisi Drive To Survive için 4. sezon geliyor

Formula 1 odaklı Netflix serisi Drive To Survive için 4. sezon geliyor
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Formula 1 odaklı Netflix serisi Drive To Survive için 4. sezon geliyor

Formula 1 dünyasını gözler önüne seren ve genel olarak beğenilen Netflix serisi Drive To Survive için 4. sezon onayı kısa süre önce verildi. İşte ayrıntılar;

Formula 1 merkezli Netflix şovu Drive To Survive, son dönemde büyük beğeni topluyor ve spora olan ilgiyi inanılmaz artırıyor. Motor sporlarının en üst noktası olan Formula 1’in sıkı fanlarını da memnun eden şov, şu an üçüncü sezona kadar ulaşmış durumda.

Bugün yapılan resmi açıklamaya göre Drive To Survive için sevindirici şekilde 4. sezon da geliyor. 2022’nin başında çıkacak yeni bölümler, F1’in 2021 sezonunda yaşananları gözler önüne serecek.

Formula 1’in normalde çok fazla görünmeyen, bir bakıma siyasi arka planını gözler önüne seren yapım, yarış pilotlarının kişisel hayatlarını da işliyor. hususilikle genç pilotların bu inanılmaz mücadeleci sporda neler yaşadığını gösteren Drive To Survive, 4. sezonda yüksek ihtimalle özellikle olmamışilton ve Verstappen arasında süren şampiyonluk mücadelesine odaklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Formula 1 odağında dün de Michael Schumacher belgeseli ile ses getirdi

Tam 7 kez dünya şampiyonu olmuş, alanın en iyilerinden sayılan kırmızıman Formula 1 pilotu Michael Schumacher için özel bir Netflix belgeseli geliyor.

ışıkrari F1 takımıyla inanılmaz bir yarış kariyerine sahip olan efsane pilot, şu an tam olarak aramızda yer almıyor çünkü geçirdiği kayak kazası sonrasında zorlu bir  yaşam mücadelesi veriyor.

Kazadan sonra mutlaka görüntülenmeyen yani son durumu yakınları haricinde kimse tarafından bilinmeyen Schumacher, Netflix tarafından hemen aşağıda izleyebileceğiniz belgesel ile onurlandırılacak. Resmi sayfası burada yer alan “Schumacher” isimli belgesel, 1 saat 52 dakika uzunluğunda ve 15 Eylül tarihinde izlenebilir hale gelecek.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap