1. Ana Sayfa
  2. Oyun

FIFA 22’den Kariyer Modu fragmanı geldi

FIFA 22’den Kariyer Modu fragmanı geldi
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Günler geçtikçe FIFA 22‘den yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. En son HyperMotion ismini verdiği yeni animasyon sistemini tanıtan yapım şimdi FIFA 22 bünyesindeki Kariyer Modu ayrıntılarını paylaşan bir fragman videosuyla karşımıza çıktı. Modun birçok yeni özelliklerini anlatan video daha gerçekçi ve eğlenceli bir deneyim sunacağa benziyor.


Gerçekçiliği artırılan FIFA 22’den oynanış fragmanı paylaşıldı

Gerçekçiliği artırılan FIFA 22’den oynanış fragmanı paylaşıldı

Electronic Arts (EA), 1 Ekim’de piyasaya süreceği futbol oyunu FIFA 22 için resmi oynanış fragmanı yayınladı.

FIFA 22 ile birlikte kendi kulübünüzü oluşturabilirsiniz

Yayınlanan videoya baktığımızda oyun bu yıl bize kendi kulübümüzü kurabilme imkanı sağlayacak. Böylece takımımızı formasından, stadyumuna ve hatta bulunacağı lige kadar ayarlayabileceğiz. Bunların yanı sıra fragman içerisinde daha birçok ayrıntıdan bahsediliyor.

SDNShiftdelete.net

Fragmanda gösterilen öğelere göre oyuncu kariyeri yaparken maç içerisinde bize çeşitli görevler sunulacak. Bu şartları tamamladığımızda kariyerimiz daha olumlu bir grafik çizecek. Bu sistem ilk olarak FIFA 17‘de Alex Hunter kariyerini oynadığımız bir oyun modu ile birlikte ortaya çıkmıştı.

FIFA 22 kariyer modu fragmani yayinlandi 4

Antrenman sisteminde değişiklikler bulunuyor. Oyuncu gelişiminde antrenman ve yaptığınız maçlar etkili olurken bir de yetenek ağacı sistemi getirilmiş. Bu yetenek ağacında yer alan baloncukları açarak oyuncunuza yeni yetenekler kazandırabilirsiniz. Yetenek ağacı bünyesinde koşu, pas, defans ve kaleciliğin de yer aldığı 7 kategori bulunuyor.

Oyunda maç öncesi animasyonlar arttı

Fragmanın ilerleyen dakikalarında maç öncesi animasyonların daha da artırıldığını görüyoruz. Teknik direktörün oyuncularına sarılması ve tebrik etmesi gibi çeşitli animasyonlar bulunuyor. Maçı kazandığınızda veya kaybettiğinizde de çeşitli animasyonlar gösterime girecek.

FIFA 22 kariyer modu fragmanı yayınlandı

Oyun içerisine eklenen tüm yeni yorumcu konuşmaları eski profesyonel futbolcu olan Alex Scott tarafından seslendiriliyor. Böylece oyuncu veya teknik direktör kariyeri sırasında takımınız veya oyuncularınız hakkında spikerlerden daha fazla ayrıntı duyabilirsiniz.

FIFA 22 oynanış ayrıntıları göründü

Bir süre önce Electronic Arts(EA), FIFA 22‘den oynanış ayrıntılarını gösteren video yayınladı. Bu videoda ağırlıklı olarak HyperMotion teknolojisinden bahsetti. HyperMotion gerçek maçlardaki futbol müsabakalarında yer alan hareketleri analiz ederek oyuna aktarıyor. Böylece daha gerçekçi bir maç atmosferi sunuyor.

FIFA 22 kariyer modu fragmanı yayınlandı

EA daha gerçekçi top fizikleri ve animasyonların yanı sıra gelişmiş maç günü deneyimi vaat ediyor. 8.000‘den fazla maç verisini analiz eden makine öğrenimiyle çalışan FIFA 22, 4.000‘den fazla yeni oyuncu animasyonu getiriyor.

Sizler FIFA 22 kariyer modu fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce gelen yenilikler oyunun kariyer modunu daha eğlenceli kılacak mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap