1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Farming Simulator 22 oynanış fragmanı yayınlandı!

Farming Simulator 22 oynanış fragmanı yayınlandı!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Yeni oyunların tanıtıldığı Gamescom etkinliğinin son gününde Farming Simulator 22, tanıtılan oyunlar arasında yer aldı. Kendi kategorisinde epey başarılı olan simülasyon oyunu, 2022 sürümü ile birtakım yeni içerikler sunuyor. reyunla ilgili en çok merak ettiğimiz şey oynanış görüntüleri olduğu için yayınlanan fragman çoğunlukla bunu gösteriyor.


Battlefield V kısa süreliğine bedava oluyor!

Battlefield V kısa süreliğine bedava oluyor!

Battlefield V, bedava olduğunda kaçıranlar için Electronic arkas oyunculara yeni bir fırsat daha sundu. Ayrıca oyun bedava oldu.

Farming Simulator 22 için yeni oynanış fragmanı

Yayınlanan 1 dakika 18 saniye uzunluğundaki yeni fragmanda bazı yeni oyun içi öğeleri görüyoruz. Fragmana genel bir yorum getirecek olursak pek de dolu bir video olmadığını söyleyebiliriz ancak yine de oyunu bekleyenlerin kafasında daha fazla şey canlanmasını sağlayacaktır.

SDNShiftdelete.net

Farming Simulator 22 ilk kez duyurulmuyor, geçtiğimiz ay oyundan başka bir oynanış videosu bile yayınlanmıştı. Gamescom 2021 etkinliğine özel olarak Farming Simulator 22’den ve diğer birçok AAA oyundan ek fragmanlar gördük.

Yeni fragmana baktığımız zaman gösterilen içerikler arasında yeni ekipmanlar ve lokasyonlar var. Zaten bu serinin yeni bir oyunu çıktığında üzerine eklenen içerik bazı ekipman ve lokasyon eklemeleri oluyor. Bu yüzden oyundan, seriye çağ atlatacak boyutta beklentilerimiz yok.

reyun 269 TL fiyat etiketiyle bir süre önce ön siparişe açılmıştı. duruma oyunu erkenden alabilir veya çıktığı zaman alabilirsiniz. tekrar de son zaman içinderda buglu olarak çıkan oyunlardan midemiz bulandığı için bizim tavsiyemiz oyunu çıktığında almanızdan yana olacak.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap