1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Far Cry 6’nın yol haritası açıklandı

Far Cry 6’nın yol haritası açıklandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Ubisoft, 7 ekim 2021’de piyasaya süreceği Far Cry 6‘nın çıkış sonrası içerik planını duyurdu. Açıkladığı yol haritası ile oyuna sürekli olara yeni içerik ekleyeceğini gözler önüne seren Ubisoft, efsanevi Far Cry kötü adamlarının zihinlerinin keşfedileceği üç DLC bölümünü içeren Sezon Kartı’nı sunacak.

Sezon Kartı ile oyuncular serinin en kötü şöhretli kötü adamlarının Vaas Montenegro, Pagan Min ve Joseph Seed’in kontrolünü ele geçirecek. Tamamını orijinal oyuncuların canlandırdığı bu üç DLC boyunca oyuncular, roguelite türünden ilham alan yepyeni bir “öl ve yeniden dene” deneyiminde kendi zihinlerinin dehşetinden kaçmak için mücadele eden farklı kötü karakterler olarak oynayacak.


Far Cry 6 sistem gereksinimleri açıklandı!

Far Cry 6 sistem gereksinimleri açıklandı!

Bu yıl en çok beklenen oyunlardan biri olan Far Cry 6 için sistem gereksinimleri açıklandı, oynamak için bunları karşılamalısınız.

Far Cry 6 ile birlikte 3 DLC sunulacak

Üç DLC boyunca tek bir tabancayla başlayacak olan oyuncuların, daha güçlü olmak ve kötülerin ruhlarının derinliklerinde ilerlemeleri için yeni silahlar bulmaları ve farklı güçlendirmeleri açmaları gerekecek. Far Cry 6 Sezon Kartı; Far Cry 6 Gold, Ultimate ve Collector Sürümlerine dahil olacak ve 39,99 Euro karşılığında satın alınabilecek.

bütün DLC’leri tek olarak veya bir arkadaşınızla birlikte (Sezon Kartı’na sahip olmasa bile) koop olarak oynanabileceksiniz.

adaleım 2021’de çıkması beklenen 1. Bölüm: “Vaas: Insanity”

Ocak 2022’de çıkması beklenen 2. Bölüm: “Pagan: Control”

Mart 2022’de çıkması beklenen 3. Bölüm: “Joseph: Collapse”

SDNShiftdelete.net

Blood Dragon Seti, Far Cry 6 ana oyununda kullanılabilen yedi öge içerecek:

– Bir kıyafet: Blood Dragon ekipman Seti.

– İki silah: AJM9 ve Kobracon.

– Bir araç: Omega Enforcer.

– Bir silah uğurluğu: KillStar.

– Bir hayvan dostu: K-9000.

– Bir araç uğurluğu: Blood Dragon Chibi.

Far Cry 6, 7 ekim’de tüm dünyada Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia, fakatzon Luna ve Windows PC için Epic Games Store ve Ubisoft Store’da yerini alacak.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap