1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Far Cry 6’nın hikaye fragmanı yayınlandı

Far Cry 6’nın hikaye fragmanı yayınlandı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Bu senenin en çok beklenen oyunları arasında Far Cry 6 yer alıyor. Ubisoft, oyunun hikayesini ön plana koyan bir fragman yayınladı. Videoda genellikle kötü karakter yeminon ile yanındaki çocuğun yaşadığı olaylar ele alındı.

Far Cry 6, 7 ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. reyun; PlayStation 4, PlayStation 5, fakatzon Luna, Xbox Series X | S, Google Stadia ve PC platformlarına gelecek.


Gamescom 2021 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan oyunlar

Gamescom 2021 başladı. tesirnlikte, yeni oyunların tanıtılması ve duyurulan oyunlardan oynanış görüntüleri bekleniyor.

Far Cry 6 fragmanı, oyunun hikayesini ele alıyor

Ubisoft tarafından yayınlanan Far Cry 6 fragmanı, oyunun hikayesiyle ve kötü karakteriyle ilgili birçok ayrıntıı bizlere sunuyor. Daha öncelerde yeni Far Cry yapımındaki kötü karakter hakkında pek çok ifadeler bulunuyordu. Ancak henüz karakterin büründüğü kişilik hakkında fazla bir şey görmemiştik.

https://www.youtube.com/watch?v=nzaHfpL2isimA

SDNShiftdelete.net

yeminon, serinin şimdiye kadarki en kötü karakteri olacak

Fragman videosunun sonunda kötü karakterin, bir kişiyi öldürmesi için silahı yanındaki çocuğa verdiğini görüyoruz. Bu durum da yeminon‘un ne denli gözü kara ve acımasız olduğunu ortaya koyuyor. Daha önceden yapılan açıklamalarda da serinin en kötü karakteri olacağı bilgisi verilmişti.

tekrar fragman videosundan giderek, oyunun grafiklerinin ve kaplama kalitesinin oldukça iyi durduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra karakter konuşurken ki ağız animasyonları da oldukça yerinde görünüyor. Harita tasarımı ve çevre ayrıntıları konusunda da o bölgenin atmosferini iyi olarak yansıttığı anlaşılıyor.

Far Cry 6 nın hikaye fragmanı yayınlandı

Far Cry 6‘nın geçtiği bölge de serinin diğer oyunlarından biraz ayrılıyor. yinellikle dağ, tepe gibi ortamlarda geçen oyun bu sefer şehir içerisine yoğunlaşacak gibi duruyor. Fragmana baktığımızda yine de hikayenin doğa ortamlarında da geçtiğini görüyoruz.

Far Cry 6‘yı nasıl buldunuz? Yayınlanan hikaye fragmanı sizi tatmin etti mi? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap