1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Far Cry 6 sistem gereksinimleri açıklandı!

Far Cry 6 sistem gereksinimleri açıklandı!
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Far Cry serisinin yeni oyunu bir süredir oyuncuların odağında. Dün oyundan bir oynanış videosu yayımlandı ve bu video ile birlikte heyecanımız daha da artmıştı. Şimdi ise Far Cry 6 çıktığında en çok dikkat edeceğimiz şeylerden biri olan sistem gereksinimleri açıklandı.


Konami, eFootball 2022’yi duyurdu

Konami, eFootball 2022’yi duyurdu

Konami, eFootball 2022 için bir duyuru yaptı. 2022 sürümü yeni ve eski konsol nesline geliyor. Mobil platformlar için de bir sürüm mevcut.

Far Cry 6 sistem gereksinimleri

nihayet birkaç yılda oyunlardaki grafikler sınırların dışına çıkarak yeni teknolojilerle harmanlandı. Işın izleme gibi yenilikçi ve gerçekçiliği artıran teknolojilerle oyunların sistem gereksinimleri büyük ölçüde arttı. Far Cry 6 da kaliteli grafikleriyle iyi bir sistem istiyor. reyunun sistem gereksinimleri, Ubisoft Türkiye’nin Twitter hesabından paylaşıldı.

far cry 6 sistem gereksinimleri aciklandi s
Far cry 6 sistem gereksinimleri

Minimum gereksinimlere baktığımız zaman giriş seviyesi olarak tabir ettiğimiz güncel sistemlerin yeterli olduğunu görüyoruz. R3 1200 gibi fazla eski olmayan ama yeni teknolojilerle uyumlu işlemcinin yanında RX 460 isteniyor. İşlemcinin Intel muadili ise i5-4460 olarak belirlenmiş ve Nvidia tarafındaki ekran kartı da GTX 960. 1080p düşük ayarlarda akıcı oynamanızı sağlayan bu ayarlar yükseltildiğinde ortaya daha başka gereksinimler çıkıyor. Bunları üstteki görselden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Far cry 6 sistem gereksinimleri

Far Cry 6 için son nokta olan 4K çözünürlükte RTX açık çok yüksek ayarlar, son neslin en güçlü ekran kartlarını ve işlemcilerini gerektiriyor. RAM konusunda önemli bir ayrıntı da çift kanal olması, yani RAM’lerinizin 8×2 şeklinde mevcut olması.

reyunu 1080p’den yüksek çözünürlükte oynamak istediğiniz zaman ek bir doku paketi indirmeniz tavsiye ediliyor. Sistem gereksinimleriyle ilgili bir diğer önemli ayrıntı ise SSD tavsiye edilmesi. Eğer oyunu HDD ile oynamaya çalışırsanız oyunun yüklenme süresi sizi çileden çıkarabilir, oyuna girdikten sonra da bazı dokuların geç yüklendiğine şahit olabilirsiniz. Bununla birlikte menü geçişlerinde donmalar ve oyun içinde bazı takılmalarla da karşılaşmanız olası.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap