1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Facebook, iOS ve Android uygulamasına yeni oyunlar ekledi

Facebook, iOS ve Android uygulamasına yeni oyunlar ekledi

featured

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Tahmin üzerinden yürüyen oyunlar oldukça tutuyor. Facebook boş durmadı ve bu akıma dahil olmak istedi. Sosyal medya şirketi, ABD ve Kanada‘da bedava ve basit spor kültürü tahmin başlıklarını barındıran Fantezi reyunları özelliğini hayata geçirdi.

Fantezi Spor özelliği sizlere çeşitli maçlar, oyuncular ve farklı istatistikler için tahmin yürütmenizi sağlıyor. mesele La Liga Galibiyet Serisi seçeneği, İspanyol futbol ligindeki günlük galibiyetleri en uzun süre doğru tahmin etmeniz için size seçenek sunuyor.


Facebook, yeni bir özelliği test etmeye başladı

Facebook, yeni bir özelliği test etmeye başladı

Facebook’tan yeni hamle! Sosyal medya şirketi Facebook, ana uygulaması için Messenger’daki önemli bir özelliği çeşitli ülkelerde test ediyor.

Facebook ilerleyen süreçte farklı tanınmış kültür oyunları ekleyecek

Survivor ve The Bachelorette gibi dizilerinde kazananlarını tahmin edebildiğiniz seçenek, diğer tanınmış kültür oyunlarını da vaat ediyor. Fantezi reyunlar özelliğine şu anda Facebook‘un iOS ve Android uygulamaları üzerinden erişim sağlanabiliyor. Bunları Menü kısmında bulabilirsiniz. Ancak özellik henüz Türkiye‘de bulunmuyor.

Facebook, iOS ve Android uygulamalarına yeni spor oyunları ekledi

Şu anlık olmasa da ilerleyen zaman içinderda paralı oyunlar gelebilir

Facebook şu anda DraftKings ve FanDuel tarzı para karşılığı fantezi oyun hizmetleriyle açıkça bir rekabet içerisinde olmadıklarını belirtti. Sosyal ağın Fantezi reyunları seçeneğini başlatmasının arkasında birkaç sebep yatıyor. Bunlardan birisinin reklam gelirini ve reklam etkileşimini artırmak olduğu ortaya atılıyor. Kullanıcılar için de ilgi çekici özellikleri şirket, ilerleyen vakitlerde duyurabilir. Çünkü gelecekte ücretli oyunları da bünyesine katabileceği söyleniyor.

Facebook iOS ve Android uygulamalarina yeni spor oyunlari ekledi 3

Facebook’un Eğlence mahsul Müdürü Daniel Fletcher bir blog yazısında şöyle dedi:

Bu oyunlar geleneksel fantezi sporlarının sosyal eğlencesini tahmin oyunlarına yeni başlayanlar için oynaması kolay daha basit formatlara getiriyor. Daha tecrübe oyuncular için ise hala ilgi çekici kılıyor.

Daniel Fletcher

Sizler Facebook‘a gelen Fantezi reyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce gerekli ilgiyi görecek mi? kanaatlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

[ad_2]

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap