1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Etkinlik Öncesi Microsoft Surface Pro 8 Sızdırıldı; İşte İlk Detaylar

Etkinlik Öncesi Microsoft Surface Pro 8 Sızdırıldı; İşte İlk Detaylar
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Microsoft Surface Pro 8

Android işletim sistemli akıllı telefon modeli Microsoft Surface Duo 2 yanında Microsoft Surface Pro 8 de aktif olarak yolda bulunuyor.

22 Eylül tarihli Microsoft etkinliğinin dikkat çeken modellerinden birisi mutlaka Microsoft Surface Pro 8 olacak. Tasarımını direkt olarak yukarıda gördüğünüz sızıntı kurbanı ürün, firmanın alıştığımız Surface gövde tipini devam ettirecek.

İleride Türkiye’de de satılma ihtimali olan model, sızıntıya göre 13 inç boyutunda 120 Hz yenileme hızına sahip bir dokunmatik ekran ile yolda. Bu akıcı bir deneyim sunacak ekranda stylus kalem desteği de yer alıyor.

İstenirse tablet formunda kullanım sunacak bilgisayar, gücünü Intel’in 11. jenerasyon işlemcilerinden alacak ve kutusundan direkt olarak Windows 11 ile çıkacak. SSD depolama birimi değiştirilebilecek Surface Pro 8’in, USB-C portu ve Thunderbolt desteği de öne çıkan ayrıntıları arasında yer alıyor.

Microsoft Surface Pro 8 modelinin henüz fiyatı bilinmiyor. 22 Eylül etkinliğinde Surface Go 3, Surface Book 4 ve Surface Pro X bilgisayar modelleri de lanse edilebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

tesirnlikte Surface Pro 8 yanında Surface Duo 2 de geliyor

Microsoft Surface Duo 2, ilk model gibi çift ekranlı bir yapı üzerine kurulacak. nihayet gelen bilgilere göre yüzde 100 kesin olarak Snapdragon 888 işlemci üzerine kurulan telefon, FCC kayıtlarına göre 5G desteğine sahip, Wi-Fi 6 taşıyor ve NFC desteğini de beraberinde getiriyor.

Bağlantı konusunda güncel teknolojileri destekleyecek çift ekranlı katlanabilir telefon, yüksek ihtimalle 999 dolardan satılacak.

İlk Surface Duo modelini gösteren video[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap