1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Epic Games, Sheltered ve Nioh: Complete Edition’u ücretsiz yaptı!

Epic Games, Sheltered ve Nioh: Complete Edition’u ücretsiz yaptı!
+ - 0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -

Epic Games Store, bünyesinde barındırdığı oyunları düzenli olarak her hafta bedava dağıtıyor. 7 gün geçerli kampanya süresince ilgili oyunu kütüphanenize eklemeniz yeterli oluyor. Bundan sonra ömür boyu sizde kalıyor. Epic Games bu hafta 25 TL değerindeki Sheltered ve 249 TL değerindeki Nioh: The Complete Edition ile karşımıza çıktı.

İngiliz kökenli Team17 Digital’in yayıncılığını üstlendiği Sheltered, Unicube stüdyoları tarafından geliştirildi. 2016 yılında çıkışını gerçekleştiren hayatta kalma yönetimi oyununda, kıyamet sonrası sonra terk edilen sığınaktaki aile üyelerini koruma görevini üstleniyorsunuz. Öte yandan aksiyon oyunu Nioh: The Complete Edition ‘yetişkinlere özel’ uyarısıyla veriliyor.


PS Plus Eylül oyunları belli oldu

PS Plus Eylül oyunları belli oldu

PS Plus Eylül 2021 oyunları belli oldu. Daha önceki aylarda sızıntıyla ortaya çıkan oyunlar şimdi ise nihayety tarafından açıklandı. İşte bedava verilen oyunlar:

Sheltered, Epic Games Store’dan bedava nasıl alınır?

Sheltered, 9 Eylül ile 16 Eylül arasında Epic Games platformunda bedava olacak. Bu tarihler arasında kütüphanenize ekledikten sonra Epic Games hesabınızda süresiz kalacak. Dolayısıyla giriş yaptığınız hesabın e-posta, kullanıcı adı, şifre bilgilerini unutmamanız gerekiyor. Sheltered oyununu bedava yüklemek için buradan mağaza sayfasına ulaşıp sonrasında kütüphanenize rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap