1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

En iyi uygun fiyatlı laptop soğutucu modelleri

En iyi uygun fiyatlı laptop soğutucu modelleri
0

- Advertisement -

Laptopların fanları, dışarıdaki havayı alıp işlemciyi soğutur ve sonrasında sıcak havayı geri dışarı verir. Laptop soğutucuların içerisindeki fanlar ile beraber bu hava akışı daha da hızlı bir biçimde gerçekleşir. Yani bu da işlemcinin çok daha hızlı soğuması demek. Peki, alınabilecek en iyi uygun fiyatlı laptop soğutucu modelleri neler?

- Advertisement -

En iyi uygun fiyatlı laptop soğutucu modelleri

Laptop soğutucu tarafında uygun bir model seçmek oldukça önemli. Zaten piyasada çok fazla firma yok. Aşağıda sizlere inca, rampage ve zalman firmalarının modellerini tavsiye ettim.

Inca Arrx INC-611GMS 5 Led Fanlı USB 2.0 13″-17″ Notebook Soğutucu

inca
İnca laptop soğutucu modeli

En çok satılan modellerden biri olan Inca Arrx, üzerindeki 5 fan ile beraber muazzam bir hava akışı sağlıyor. Zaten bu fanlar da ledli olduğu için geceleri oldukça güzel bir görüntü sunuyor. 150 TL – 200 TL arasında bir soğutucu arıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Ki zaten genelde piyasadaki iyi soğutucular 150 TL ile 300 TL arasında gezmekte.

Rampage AD-RX44 X-GALE 6 Fanlı Notebook Soğutucu

AD RX44 X GALE 00

6 adet fanı olan bu mutant model, olabildiğince sessiz çalışarak görevini en iyi şekilde yapıyor. Zaten 6 tane fan ile iyi bir performans alamamak imkansıza yakın. Bu nedenle eğer bütçeyi 300 TL civarlarına çıkarabilirseniz bu modeli alabilirsiniz. Gerçekten sizi en çok memnun edecek modellerden birisidir.

Zalman Notebook Soğutucu Stand Zm-nc11

images 2021 08 13T215858.795
Zalman Notebook Soğutucu Stand Zm-nc11

 

Kaliteli ve sessiz bir soğutucu istiyorsanız Zalman markasının herhangi bir soğutucusunu alabilirsiniz. Fakat en tavsiye edilen modeli bu olduğu için siz de tercih edebilirsiniz. Özellikle dışarıdaki cafe gibi kapalı alanlarda soğutucu fazla ses yapmasın diyorsanız veya evinizde odaklanmanız gereken işler ile uğraşıyorsanız gayet tercih sebebi olabilir.

Bu yazıda sizlere en iyi ve uygun fiyatlı laptop soğutucu modellerini sıraladım. Umarım size en uygun modeli seçmenize yardımcı olabilmişimdir. Eğer herhangi bir sorunuz olursa yorumlar bölümünden iletebilirsiniz. Ben de sık sık laptop soğutucusu değiştiren biri olarak sorularınızı cevaplayabilirim.

Eğer bu içeriği sevdiyseniz https://teknokesif.com/2021/08/13/2021-yilinin-en-degerli-nft-eserleri-2/ bağlantısındaki içeriği de seçebilirsiniz. Takipte kalın, kendinize iyi bakın.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap