1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

En iyi oyuncu kulaklık modelleri – 2021

En iyi oyuncu kulaklık modelleri – 2021
en iyi oyuncu kulaklık modelleri
1

- Advertisement -

Kulaklık, oyuncular için olmazsa olmaz ekipmanlardan birisi. Fakat kulaklığın sadece varlığı yetmiyor, iyi olması da oldukça önemli. Çünkü online oyunların çoğunda sesi iyi algılayıp düşmanların yerini tespit etmek gerekiyor. Bu nedenle iyi kulaklık = iyi ses olduğu için özel oyuncu kulaklıkları üretiliyor. Tabii ki de hikaye tabanlı bir oyunu oynarken ortam seslerinin ve müziklerin fevkalade şekilde gelmesi, oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşır. Eğer hazırsanız düşük, orta ve yüksek fiyat aralıklarındaki en iyi oyuncu kulaklık modelleri listesine geçebiliriz.

- Advertisement -

En iyi oyuncu kulaklık modelleri

kulaklik
En iyi oyuncu kulaklık modelleri

Aşağıda oyuncular için geliştirilmiş olan ve farklı fiyat aralıklarına sahip olan gaming kulaklık modellerini sıraladım.

Corsair HS35 Stereo Oyuncu Kulaklığı

Oyuncu ekipmanları konusunda nirvana konumundaki firmalardan biri olan Corsair, uygun fiyatlı HS35 Stereo Oyuncu Kulaklığı ile çok fazla bütçesi olmayanlar için harika bir alternatif sunmuş. Kulaklığın fiyatı ise 300 TL civarında. Elbette ki bazı kişilere bu fiyat pek uygun gelmeyebilir. Fakat rampage, gamepower gibi oldukça altta kalan firmalardan alacağınız kulaklıklar size iyi deneyim sunmayabilir. Bu nedenle Corsair kalitesi için bu fiyat gayet uygun bence.

HyperX Cloud II Oyuncu Kulaklık

Cloud serisi ile beraber oyuncu kulaklığı konusunda kendini kanıtlamış olan HyperX, Cloud II modelinde gerçekten harika bir ürün ortaya çıkarmış. Birçok e-sporcunun kullandığı bu kulaklık, oyun severler için harika bir tercih olabilir. Çünkü hem kalitesi, hem de teknik bakımdan iyi olması nedeniyle sizi oyun atmosferinin içine daldırıyor. Ayrıca, elbette ki çok kaliteli bir ürün olduğu için fiyatı da biraz tuzlu. 800 TL ile 1000 TL arasında gezen fiyatıyla Cloud II, bütçesi olanlar için gayet iyi.

Logitech G935 Lightsync RGB 7.1 Kablosuz Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

G935 oyuncu kulaklığı, Logitech’in teknoloji harikalarından sadece birisi. Oyuncuların çoğunun en az 1 ürününü kullanmış olduğu Logitech, G935 modeliyle beraber sunduğu deneyimi üst noktaya taşıyor. 1500 TL ile 2000 TL arasında bir fiyata sahip olan G935, eğer harcayacak biraz paranız varsa kesinlikle tercih edilebilir. Zaten müşteri desteği ve garantisiyle ün salmış Logitech, ürünü beğenmediğiniz taktirde rahatlıkla iade yapacaktır.

 

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir