1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

En iyi kulak içi bluetooth kulaklıklar – 2021

En iyi kulak içi bluetooth kulaklıklar – 2021
2

- Advertisement -

Artık kimse kablolarla uğraşmak istemiyor. Ki zaten kocaman uzunlukta ve sürekli cebimizde bir yerlere sıkıştırmak zorunda kaldığımız kablosuz kulaklıklar oldukça can sıkıcı. Bu nedenle kablosuz bluetooth kulaklıklar bir hayli yükselişte. Eğer siz de kablolarla uğraşmak istemiyorsanız en iyi kulak içi bluetooth kulaklıklar listemizdeki modellere bakmanızı tavsiye ediyoruz.

- Advertisement -

Bu arada bu yazıdaki modellerin fiyatları ortalama olarak 1500 TL civarında. Daha uygun modeller arıyorsanız Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklar – 2021 – Tekno Keşif (teknokesif.com) adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

En iyi kulak içi bluetooth kulaklıklar

pexels maahid photos 4380056 1
En iyi kulak içi bluetooth kulaklıklar

Aşağıdaki listede ne çok pahalı ne de çok ucuz olan ve kendini kanıtlamış ürünlere yer verdik. Tabii ki de çok daha pahalı ürünler var. Fakat bu ürünler de ortalamanın üstünde olduğu için gayet iyiler.

Sennheiser Momentum True

Ses konusunda tüm dünya tarafından kabul görmüş olan Sennheiser, Momentum True kablosuz kulaklık modeliyle harika bir deneyim sunuyor. Özellikle müzik dinlemeyi seven biriyseniz aşırı derecede memnun kalacağınız kesin. Yani eğer ses kalitesine çok önem veriyorsanız AirPods veya Buds Pro yerine bu modeli tercih edebilirsiniz. Zaten görüntüsü ve şarj haznesi de bir hayli şık. Fiyatı 1500 TL civarında olan bu ürün, beklentinizi gayet iyi şekilde karşılayacaktır.

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung imzalı Galaxy Buds Pro, kulak içi kablosuz kulaklık seçenekleri arasında tercih edilebilecek bir model. Çünkü Samsung, kendini ses deneyimi konusunda bir hayli geliştirdi. Her ne kadar ses konusunda bir Sennheiser olmasa da gerçekten muazzam bir ses kalitesi sunuyor. Eğer Samsung cihazınız varsa ve ekosistem oluşturmak istiyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Apple AirPods

Kablosuz kulaklıkların popüler olmasının ana sebebi olan Apple AirPods, ilk çıktığında herkes tarafından ilgiyle karşılandı. Hatta çıktıktan sonra kısa bir süre sonra replika AirPods’lar üretilmeye başlandı. Bu nedenle AirPods’un fiyatı çok pahalı olsa da replika modeller ile herkesin kulağında beyaz, kablosuz kulaklıklara rastlamaya başladık. İşte bu şekilde kablosuz kulak içi kulaklıklar, aldı başını gitti. Sözün özü, Apple ekosisteminize katkı yapabileceğiniz ve Apple kalitesini dibine kadar hissedeceğiniz bu kulaklık, gayet tercih edilebilir.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir