1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

En iyi bluetooth hoparlörler – 2021

En iyi bluetooth hoparlörler – 2021
+ - 0

- Advertisement -

Uzun süre kulaklık kullanmak ve sese maruz kalmak, kulak sağlığı için oldukça tehlikeli. Eğer siz de bilgisayar başında saatlerce kalıp bir de üstüne kulaklık kullanan gruba dahilseniz kesinlikle bir hoparlör edinmelisiniz. Zaten artık kablo devri bitmeye yaklaştığı için kaliteli ve bluetooth özellikli bir hoparlör, size güzel bir deneyim sunabilir. Yazının devamında; piyasa içerisinde ne aşırı pahalı, ne de kaliteden ödün verilmiş şekilde aşırı ucuz olmayan modellere yer verdim. Eğer isterseniz en iyi bluetooth hoparlörler başlığına geçelim:

- Advertisement -

En iyi bluetooth hoparlörler

Öncelikle bu listedeki ürünleri satın almadan önce, ürün değerlendirmelerini okumanızı şiddete tavsiye ediyorum. Ancak, zaten memnuniyet oranı 5/4.5’in altında olan ürünleri bu listeye almadım. Öyle ise tavsiye edilen ürünlere geçelim:

LG PH1 lgph1DoFyHOPX0AI2RYx

LG PH1, 88 mm’lik aşırı küçük yüksekliğiyle gözleri biraz korkutsa da kahve fincanı boyutunda olmasına rağmen çok harika bir iş çıkardığı söylenebilir. Hatta özel düşünülmüş tasarımı sayesinde daha geniş alanlara sesleri sorunsuz iletebiliyor. Bunun yanında bir de ışıklı olması, gayet güzel bir detay. Özellikle geceleri film izlerken veya kitap okurken ortama ayrı bir ambiyans katabilir. Fiyat tarafında ise bu yazının yazıldığı tarihte 170 TL ile 200 TL olarak değişim gösteriyor. Yani gerçekten ucuz bir model ve ürün yorumlarına göre baya bir kaliteli.

Anker SoundCore Motion B0f03928dcf885d0ef54a4905865b98dd

Ses ve görüntü konusunda kendini kanıtlamış firmalardan biri olan Anker, SoundCore Motion B Bluetooth Hoparlör modeliyle oldukça fiyat/performans özellikli bir ürün ortaya koyuyor. Eğer çok fazla bütçeniz yoksa ve kaliteli bir ürün satın almak istiyorsanız bu ürünü tavsiye edebilirim.

JBL GO 3

jbl go 3 2

Çok şık görünümlü ve oldukça kompakt bir model olan JBL GO 3, cebinize atıp taşıyabileceğiniz bir model. Eğer sürekli seyehat ediyorsanız ve kablosuz hoparlör ihtiyacınız varsa çok küçük olduğu için bu modeli tercih edebilirsiniz. Zaten ünlü alışveriş sitelerindeki ürün değerlendirmeleri de baya bir olumlu. 350 TL ile 400 TL arasında bu model, tam bir fiyat/performans ürünü.

Bu yazıyı sevdiyseniz Uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklar – 2021 – Tekno Keşif – Tekno Keşif (teknokesif.com) adlı yazıyı da sevebilirsiniz.

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap