1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Elon Musk’tan Ücretsiz Tesla Kazanmak İçin Yapılan Chalange

Elon Musk’tan Ücretsiz Tesla Kazanmak İçin Yapılan Chalange

featured

- Advertisement -

Elon Musk ile Kyle isimli bir gencin yaklaşık 10 hafta önce yaptığı bir anlaşma gündeme çıktı. Elon bu anlaşmada, söz konusu olan gence ücretsiz bir şekilde tesla verecek. Ancak Elon’un bir şartı var, Kyle’nin bu Tesla model arabayı kazanabilmesi için 420 gün boyunca her gün 1 dilim pizzayı tersten yemek zorunda ve bunu Elon’a göstermek zorunda.

- Advertisement -

Tesla 4

Kyle’nin pizza diliminin geniş yerden başlayarak yemesi gerekiyor. Bizlere, bir dilim pizzanın nasıl yeneceğini sorsalar hepimizin aklında aynı cevap olurdu muhtemelen ”sivri tarafından başlayarak yemek”. Kyle yaklaşık 10 haftadır normal insanlardan farklı olarak pizzasını önce geniş kenardan başlayarak yiyor. En son sivri ucunu yiyor. Haftalardır devam eden bu durumunun sonunda eğer pes etmezse ücretsiz bir şekilde Tesla model arabaya sahip olacak.

Tesla 2

Anlaşmanın sonradan çıkan bir diğer ayrıntısı ise gencin 420 gün sonunda tam 190 kiloya ulaşması gerektiği oldu. Elon Musk, Kyle’nin haftalardır olan çabasını görünce bu maddeyi sonradan koyduğu düşünülüyor. Fakat genç 420 günün sonunda görüşmeye hazır olduğunu belitti.

Tesla 1

Elon yaptığı açıklamada ücretsiz bir şekilde vereceği Tesla model aracı vereceği tarihi açıkladı. Açıklamaya göre Kyle’nin 420. günün sonunda anlaşmayı kazanması dahilinde 20 nisan 2022 tarihinde Tesla model arabasına kavuşacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap