1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Eğitim İçin Geliştirilen Acer TravelMate Özellikleri

Eğitim için geliştirilmiş ve askeri standartlara göre testleri yapılarak dayanıklılığı ile ön plana çıkan Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 dizüstü bilgisayarları tanıtıldı.

Eğitim İçin Geliştirilen Acer TravelMate Özellikleri
+ - 0

- Advertisement -

Eğitim için geliştirilen Acer TravelMate, Intel Pentium Silver ve Celeron işlemcilere sahip olarak geliyor. Acer TravelMate özelliklerine hep birlikte bakalım.

- Advertisement -

Askeri standartlara göre testleri yapılmış olan MIL-STD 810H sertifikalı dizüstü bilgisayarın darbelere dayanıklı olması en büyük özelliklerinden biri olarak göze çarpıyor. Günlük kullanımlarda aşınma ve yıpranmanın üstesinden gelebiliyor.

Tasarımında darbe emici tamponları ve güçlendirilmiş dış yapısı sayesinde 122 cm’ye kadar olan yüksekliklerden düşmelere ve 60 kg’a kadar uygulanan kuvvetlere karşı koruma sağlıyor. Klavye özel tuş tasarımları ile birlikte sıvı temasına karşıda koruma sağlıyor.

egitim icin gelistirilen acer travelmate ozellikleri teknokesif
Acer TravelMate Özellikleri – Teknoloji Haberleri Teknokeşif

Acer TravelMate Özellikleri Nelerdir?

Acer TravelMate B3 ve Acer TravelMate Spin B3 dizüstü bilgisayarlar dayanıklılıklarını ile öne çıkarken, bir dizi yenilikçi özellikleri ile öğrencilerin eğitim hayatlarını kolaylaştırıyor. 2×2 MU-MIMO teknolojisine sahip Intel Wi-Fi 6 (Gig+), çok kullanıcılı ortamlarda kablosuz ağlara hızlı bir şekilde bağlanmaya yardımcı olurken, isteğe bağlı gelen 4G LTE bağlantı teknolojisi ile cihazlar modemden uzakta da olsa, kullanıcılar daima internete bağlanabiliyor.

Eğitim için tasarlanmış olan Acer TravelMate, web kamerası öğrencilere medya ağırlıklı öğrenim materyalleri kullanılan interaktif ya da sanal sınıflarda başarılı olmaları için gereken her şeyi sağlarken, 10 saatlik uzun pil ömrü ise okulda bir günü tamamlamaya fazlasıyla yetiyor. Cihazların ön kapağındaki pil göstergesi sayesinde öğretmenler, öğrencilerinin dizüstü bilgisayarının şarj edilmesi gerekip gerekmediğini bir bakışta anlayabiliyorlar.

 

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap