1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Efsane komedi dizisi Seinfeld, Netflix’e geliyor; işte dizinin yayın tarihi [Video]

Efsane komedi dizisi Seinfeld, Netflix’e geliyor; işte dizinin yayın tarihi [Video]
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Seinfeld


Emmy ödüllü efsane komedi dizisi Seinfeld, Netflix’e geliyor. Netflix tarafından yapılan duyuruya göre dizi, 1 ekim’de platformdaki yerini alacak.

Daha önceden fakatzon Prime Video’da yer alan dizi, 89-98 yıllar arasında yayınlanmıştı. Netflix toplam 9 sezon yayınlanan diziyle ilgili bir duyuru videosu da paylaştı. sıra, 2002 yılında “TV Guide” dergisi tarafından gelmiş geçmiş en iyi Amerikan TV şovu olarak seçilmişti. Larry David ve Jerry Seinfeld tarafından yartılan dizinin başrolünde de Seinfeld olduğunu söyleyelim. New York’un garp Yakasında geçen dizide Jerry ve arkadaşları George Costanza, Elaine Benes ve Cosmo Kramer’ın maceralarını konu alıyor. sıranin tüm ana ve birçok yardımcı karakteri, yazarların gerçek hayatlarından alıntı olarak karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’ten bir döneme damga vuran Seinfeld müjdesi

Birçok Seinfeld bölümünde, başlangıçta bir öykü girişi yapılıyor. sıranin sonuna kadar da ilişkiler ve olaylar birbirine giriyor. bütün zaman içinderın en beğenilen komedi dizilerinden olan Seinfeld’in tüm bölümlerinin 1 ekim’den itibaren Netflix’te yer alacağını bir kez daha belirtelim.[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap