1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, Instagram’da rekor kırdı

Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie, Instagram’da rekor kırdı
0

- Advertisement -

[ad_1]

- Advertisement -Angelina Jolie

Dört gün önce Instagram hesabı açan Angelina Jolie kısa sürede rekor kırdı. 1 saatte 1,7 milyon takipçiye ulaşan ünlü oyuncu bu sayede Jennifer Aniston ve K-pop grubu NCT’den Taeil’ı geride bıraktı.

Jennifer Aniston 1 milyon takipçiye 5 saatte, Tael ise 1 saat 45 dakikada 1 milyon takipçiye ulaşmıştı. Instagram’ın açıldığı günden beri sosyal platformda hesap açmayan Jolie, Afganistan’dan bir gencin mektubunu paylaşmak için hesap açtı. Afganistan’daki genç bir kızdan kendisine mektup geldiğini belirten Jolie bu mektubu hesabı üzerinden paylaştı ve paylaşım 3 milyondan fazla beğeni aldı. Paylaşılan mektupta genç ünlü oyuncuya Taliban devriye gezerken okula gitmenin çok zor olduğundan bahsetti. Jolie’nin bu paylaşımının ardından 3 gün önce de bir başka paylaşımda daha bulundu ve bu paylaşımda 1.9 milyon kişi tarafından beğenildi. Şu anda 8.9 milyon takipçisi bulunan Jolie’nin önümüzdeki günlerde yapacağı paylaşımlarla bu rakamı daha da yukarı taşıması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Angelina Jolie konuyla ilgili açıklamada bulundu

Dünyanın dört bir yanında temel insan hakları için savaşanların hikayelerini ve seslerini paylaşmak için Instagram’a geldiğini belirten Jolie, dünyanın dört bir yanında temel insan hakları için savaşan insanların’ hikayelerini paylaşmayı planladığını söyledi. Jolie, Afganistan halkının sosyal medyada iletişim kurma ve kendilerini özgürce ifade etme şanslarını da kaybettiğini ifade etti.

alakanizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın[ad_2]

Kaynak

Yazar Hakkında

teknokesif.com- Kurucu

Yorum Yap